חדשות בארץ

ד"ר מרדכי קידר: "כך בג"ץ הפך את החיים בישראל לבלתי נסבלים עבור רבים"

ברקע המחאות בשמאל נגד הרפורמה המשפטית, ד"ר מרדכי קידר מסביר מדוע היא נחוצה: "צריך להיות טיפש בשביל לא לראות ולהבין את עומק הבעיות שנגרמו בישראל בגלל האג'נדה של אהרן ברק"

  • כ"ט אדר התשפ"ג
(צילום: יונתן סינדל / פלאש 90)(צילום: יונתן סינדל / פלאש 90)
אא

ברקע המחאות בשמאל נגד הרפורמה המשפטית, ד"ר מרדכי קידר פרסם בעמוד הפייסבוק שלו פוסט המסביר את נחיצותה תוך שהוא מותח ביקורת נוקבת על בג"ץ ועל נשיא בית המשפט העליון בדימוס, פרופ' אהרן ברק.

"חלק מאיתנו אינו מבין בתוך איזו מלכודת נמצאת מערכת הממשל הישראלית, כשכל דבר חייב לקבל את אישור היועמ"ש של כל משרד וגוף ממשלתי או עירוני", פתח קידר את דבריו. "בגלל אג'נדת 'זכויות האדם' הרדיקלית שברק כפה על כל המערכות, לצה"ל אסור למנוע בכוח גניבת נשק וציוד, אלא רק להתלונן למשטרה.

אין אפשרות לטפל בבנייה הבלתי חוקית בדרום, וזו אחת הסיבות להיעדר המשילות.

אי אפשר להיאבק בפוליגמיה, ולכן שיעור עצום של הביטוח הלאומי שכולנו משלמים הולך לאימהות פלסטיניות שחיות בנגב (כולל אחיות של הנייה) שמגדלות בנים – למה? לאהבת ישראל? אי אפשר לשלול מהן ביטוח לאומי למרות שהן אינן אזרחיות, וזה בפסיקת בג"ץ.

בגלל בג"ץ אי אפשר להיפטר מהמסתננים, גם העבריינים שבהם, שהפכו את דרום תל אביב לגיהנום עבור הישראלים (לאזרחי ישראל אין 'זכויות אדם'?), ודם חיילינו נשפך בגלל איסור של בגץ על 'נוהל שכן' שאפילו יאיר גולן נקט בו.

אסור להקים יישובים ליהודים (פסק דין קעדאן) למרות שאין יהודים ביישובים הערבים.

בג"ץ ביטל את קצבת יוצאי צבא כי זה לא שוויוני. האם אי-השירות של ערבים בצה"ל שוויוני?

בניגוד לחוק יסוד: הכנסת (סעיף 7א), בג"ץ מאפשר למפלגות שאינן מכירות בישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית (רע"ם, בל"ד) לרוץ לכנסת.

כך בג"ץ הפך את החיים פה לבלתי נסבלים עבור יהודים רבים, וזו אחת הסיבות לעזיבה הגדולה של ישראלים לחו"ל. כמיליון מהם חיים רק בארה"ב ובקנדה.

צריך להיות טיפש בשביל לא לראות ולהבין את עומק הבעיות שנגרמו בישראל בגלל האג'נדה של אהרן ברק שעד היום, למרות שהוא כבר שנים רבות בפנסיה, עובד במשרדו בהיכל המשפט וממנו הוא מפעיל את האימפריה המשפטוקראטית (בתי משפט, פרקליטות וייעוץ משפטי) שאותה הוא הקים ובאמצעותה הוא שולט במדינה כולה, ויש אצלנו מי שחושב שזו דמוקרטיה.

האם לא הגיע הזמן שנציגינו הנבחרים ינהלו את המדינה על פי מצע מפלגותיהם שלהן הצבענו ולא פקידים שיכורי כוח, 'נאורים' בעיני עצמם, שמעולם לא נבחרו? תיקון מערכת השלטון נחוץ מתמיד", סיכם קידר.

תגיות:בג"ץד"ר מרדכי קידרהרפורמה המשפטיתפרופ' אהרן ברק

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה