חם ברשת
"למה אתה בכלל חי?": עוד תקיפה ברכבת ישראל, הפעם של עיתונאי חרדי
עד להיכן מגעת השנאה כלפי חרדים? אחרי המקרה של הבחור הצעיר עם המזוודה שהותקף על ידי נוסעים ברכבת - שוב זה קורה, הפעם כלפי עיתונאי חרדי בשם מרדכי הלפרין
- שירה דאבוש (כהן)
- י"ב טבת התשפ"ג
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/322858_tumb_750Xauto.jpg)
עד להיכן מגעת השנאה כלפי חרדים? אחרי המקרה של הבחור הצעיר עם המזוודה שהותקף על ידי נוסעים ברכבת - שוב זה קורה, הפעם כלפי עיתונאי חרדי בשם מרדכי הלפרין, שנסע ברכבת מירושלים לתל אביב.
זה הפוסט שהוא פרסם ברשתות החברתיות:
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322855.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322856.png)
***
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322857.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322859.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322860.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322861.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322878.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322877.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322879.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/322876.png)