תפילות מיוחדות

תפילה לאם בעת הגיע בנה לעול מצוות

תפילות ותחינות שונות חוברו על ידי נשים צדקניות בשנים עברו. חלק גדול מהתפילות אבד, ושם המחברות נעלם. תפילה ייחודית זו נלקחה מ"ספר התחינות", ספר תפילה נשי שרוב התפילות בו תורגמו מאידיש. שם המחברת לא נודע

שתף במייל
| י"ד חשון התשפ"ג |
(צילום: shutterstock)
whatsapp
אא

אבינו אב הרחמן, מלכנו בורא העולם! מודים אנחנו לך על השמחה הגדולה שנפלה בחלקנו היום הזה, בראותנו את בננו נכנס בעול מצוותיך הקדושות. ביום הזה קשר על ידו וחבש על ראשו את אות הפאר הקדוש שלך, בשעה טובה ומוצלחת, לאורך ימים ובריאות, ברכה והצלחה, חיים ושלום. ביום הזה זכה שתכנס בו נשמה קדושה מן השמיים, הוא היצר הטוב, רעו של איש הישראלי, שינהיג אותו בדרכיך הטובים שציווית בתורתך הקדושה, ויעסוק בתורתך ויקיים מצותיך הקדושים ויכביר מעשים טובים.

עתה אנו מתחננים לפניך, ריבונו של עולם, שתעזור לבננו, שלעולם יגביר יצרו הטוב על יצרו הרע, ויהיה תמיד טוב כרצונך וירא את שמך הקדוש, כפי שרצונך דורש מאיש הישראלי, וימצא תמיד חן ושכל טוב בעיניך ובעיני בני אדם, ונרווה ממנו מלוא חופניים נחת בעולם הזה, ונגיע על ידו לעולם הבא.

ריבונו של עולם, יהי רצון מלפניך, שכשם שהיטבת עמנו עד הנה ועזרת לנו לגדל בננו עד הלום, כן תרחמנו ואל תסיר חסדך מאיתנו גם להבא, ונזכה לגדל בננו זה ושאר ילדינו לתורה וליראת שמים מתוך עושר וכבוד. ושמרנו, שאל יופרו שמחותינו לעולמים ואל יתערב עצב עמהן. ונזכה להכניס כל צאצאינו לחופה, עם זיווגיהם ההגונים להם, בשעה טובה ומוצלחת תמיד, אמן.

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

50לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה של פסח הרב זמיר כהן:

ערכה לילדים לליל הסדר

והגדת - הרבנית ימימה מזרחי

כיסוי פסח מהודר מסאטן משובץ אבנים עם נצנצים מוזהבים מעוגל

גביע קידוש מהודר "להבה"

ערכת יצירה מעמד מהודר לבקבוק יין

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה