category

עלון הידברות

"השומר, שהיה אדיש לעלונים, החל להתחזק, וכיום העלון נותן לו חיות ותוכן לחיים"

סיפורים מעניינים סובבים את חייהם של מפיצי עלון השבת של הידברות. באירוע ההצדעה היוקרתי למען המפיצים בהשתתפות גדולי הרבנים ומיטב האומנים תתקיים הגרלת ענק, ועדיין יש זמן לקבל כרטיס VIP לאירוע. כל הפרטים כאן

שתף במייל
| כ"ו תמוז התשפ"ב |
משמאל: רושל שמעונוב מירושלים ודניאל השומר שהתחזק בעקבות העלון
whatsapp
אא

בשעה טובה כבר סגרנו תאריך, ובקול תרועה רמה אנו מכריזים בזאת על אירוע ההצדעה היוקרתי, המושקע, והמדובר של השנה - מפגן ענק מפואר של הוקרה למען מפיצי עלון השבת של הידברות.

כל מי שקורא ברגעים אלו את השורות הבאות יכול לזכות להגיע לשם, ולא רק ליהנות מהפקת על איכותית של אירוע ברמה גבוהה, אלא גם לזכות בהגרלת העל שלנו שתתקיים באירוע עצמו. בהגרלה שלושה מכם יקבלו את הפרסים הבאים:

ספר תורה

ספר תורה מהודר שנכתב על ידי סופר סת"ם ירא שמיים מבית מלכות וקסברגר. תוכלו להקדיש את ספר התורה לבריאות, להצלחה, לזיווג ולכל ישועה שתבקשו, וכמובן להקדישו לעילוי נשמת יקיריכם.

רכב יוקרתי

רכב משפחתי חדש ומרווח בעל רמת אבזור נדיבה, הכוללת מערכת מולטימדיה, בקרת שיוט ועוד אביזרי נוחות.

חופשה לכל המשפחה

חופשה חלומית יחד עם ארגון הידברות באחד ממלונות היוקרה בארץ עם הרצאות מרתקות במהלך הנופש, ארוחות עשירות ושלל הנאות שהמלון מציע לאורחיו.

מי איתנו בערב?

הערב יתקיים במעמד הרבנים הראשיים,  מרן הראשון לציון והרב הראשי לישראל הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א, הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו שליט"א, נשיא ארגון הידברות הרב זמיר כהן שליט"א, הגאון הרב אברהם יוסף שליט"א והרב יצחק פנגר שליט"א. בערב ישתתפו גם מיטב האמנים מהשורה הראשונה בהפקה מוסיקלית מיוחדת ומושקעת.

קרדיט: מתוך אתר אולמי AMARE

פסגת היוקרה בארץ – אולמי AMARE

בחרנו בשבילכם את מתחם האירועים והכנסים המעוצב בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בין הבאים בשעריו - הארגונים הגדולים במשק המקיימים אירועים פרטיים מפוארים. הידברות, כמעצמת היהדות הגדולה בעולם, מקיימת את האירוע המכובד במקום מכובד, ומוקירה את מפיצי העלון כאורחי הכבוד שלה – מגיע לכם!

איך מקבלים כרטיס כניסה לאירוע הכולל השתתפות בהגרלה?

זה הכי פשוט - מי שכבר מפיץ את עלון הידברות, מקבל כרטיסVIP  זוגי, והוא כבר בפנים. ואתם, שמעוניינים להתחיל להפיץ את העלונים ולזכות בחוויה שמעשירה את החיים שלכם, לזכות בקידוש שם שמיים אדיר באמצעות עלון השבת הנפוץ ביותר בעולם.

 
למען כל אותם יהודים רחוקים שצמאים לדבר תורה בשבת,

למען אותם אנשים שבעבורם זהו דבר התורה היחידי שהם קוראים כל השבוע,

למען המתנדנדים, שאצלם, זמן קריאת העלון מהווה תחליף יקר ערך לבילוי זול בשבת קודש,

למען אלו הזקוקים לחיזוק,

למען ציבורים שלמים שאוהבים ומחוברים לעלון,

למען הזכויות הרבות, למען עם ישראל כולו,

ולמען אבינו שבשמיים –

התחילו במשימה עוד היום, כי נותרו רק כחודש וחצי עד תחילת הכנס. אז הבטיחו לעצמכם מקום באירוע וזכות להשתתף בהגרלה הגדולה.

רשמו ביומן – יום א' כ"ב אלול 18.09.22 AMARE אירועים. מפיצים ותיקים וחדשים ייהנו מערב שכולו למענם, וישתתפו בהגרלת הענק. בואו וזכו גם אתם להגדיל תורה ולהאדירה התקשרו 073-222-1388 או לחצו כאן

קרדיט: מתוך אתר אולמי AMARE

מה זה אומר בעצם, להיות מפיץ של עלון?

מפיצי עלון הידברות הם קוראי העלון. אנשים כמוכם שאוהבים את העלון, ופועלים מתוך אהבת ישראל עצומה ואהבת הבורא. מהרגע שבו ערמת העלונים מונחת בבתיהם עד לרגע שבו אתם מתרווחים להנאתכם, וקוראים את העלון, עוברת מסירות נפש אחת גדולה בהרבה עוצמה. אנחנו מדברים עם מפיצי העלון, ושומעים את הסיפורים המרגשים על האנשים שמקבלים מידיהם את העלון, מתחזקים ומתקרבים יותר ויותר לבורא עולם.

הפעילות הזו מוסיפה לחיים שלהם תוכן וערך משמעותי, ובעידן של חבלי משיח שבו האמת נעדרת, והיהדות נמצאת תחת מתקפה, הם ממשיכים להפיץ את העלון במלוא העוז וביתר שאת, בייחוד לאור הסכנות הרוחניות הנובעות מהניסיונות החוזרים ונשנים למחיקת הזהות היהודית בישראל ח"ו.

כך, השליחות הזו מקבלת משנה תוקף. למעשה, מפיצי העלון מחזיקים כוח רב בידיים שלהם, ואנחנו רוצים לתת גם לכם את הכוח הזה. עלון "עונג שבת" מבית הידברות הוא הנפוץ בעולם, והוא ממשיך לגדול. קבלו כמה סיבות טובות להצטרף למועדון המפיצים. על ההטבות, הזכויות והחוויות.

נבחרת מפיצי עלון הידברות היא סיירת שנהנית מתפקידה מדי שבוע: לחלק את עלון "עונג שבת" של הידברות בכל מקום, ולזכות את הרבים. החיוכים, הכרת התודה, החיזוקים והסיפורים המרגשים הם רק חלק מאוסף חוויות מיוחד במינו, עליהן מספרים המפיצים שלנו.

בהתחלה התמקדנו בבתי כנסת. במשך הזמן העם אמר את דברו, וכיום תמצאו את העלון בכל מקום: סופרמרקטים, חנויות, מאפיות, תחנות דלק, מקומות עבודה ועוד.

את העלון לא לוקחים, אלא חוטפים, והכמויות רק גדלות. כיום מופץ העלון ביותר מ-275,000 עותקים. יש היענות גוברת וקורות ישועות מדהימות.

מתנות מיוחדות למצטרפים החדשים

כאות הוקרה על מסירותם של המפיצים, הידברות מעניקה להם שורת הטבות. גם אתם, המצטרפים החדשים, תוכלו ליהנות מכל המתנות, אז קבלו את מועדון מזכי הרבים VIP!

  • עלונים - תמורת 150 ש"ח לחודש בלבד כהשתתפות בעלויות ההפקה, הדפוס והמשלוח תקבלו 50 עלונים שבועיים להפצה. זיכוי הרבים שלכם כפול: בזכותכם, אנשים מתעלים בקריאת תוכן רוחני, ואתם משתתפים במפעל הפצת היהדות של ארגון הידברות.
  • מתנה שנתית - קופון בסך 50 ₪ לרכישת ספרים בהידברות שופס.
  • מנוי שנתי במתנה לאתר "עולם הילדים", או מנוי VIP באתר "הקמפוס היהודי".

כל המפיצים, חדשים וותיקים, יזכו בהטבות ובמתנות הבאות:

  • כרטיס כניסה זוגי לאירוע – במעמד גדולי הרבנים, בהשתתפות מיטב האמנים ואירוח יוקרתי ברמה גבוהה עם בופה עשיר, כיאה לכבוד הגדול ולהערכה שאנחנו רוחשים לכם.
  • השתתפות בהגרלה הגדולה של ספר תורה - ספר תורה מהודר שנכתב על ידי סופר סת"ם ירא שמיים מבית מלכות וקסברג. תוכלו להקדיש את ספר התורה לבריאות, להצלחה, לזיווג ולכל ישועה שתבקשו, וכמובן להקדישו לעילוי נשמת יקיריכם.
  • השתתפות בהגרלה הגדולה של רכב יוקרתי - רכב משפחתי חדש ומרווח בעל רמת אבזור נדיבה, הכוללת מערכת מולטימדיה, בקרת שיוט ועוד אביזרי נוחות.
  • השתתפות בהגרלה הגדולה של חופשה לכל המשפחה – כל המשפחה יוצאת ליהנות יחד עם ארגון הידברות באחד ממלונות היוקרה בארץ עם הרצאות מרתקות במהלך הנופש, ארוחות עשירות ושלל הנאות שהמלון מציע לאורחיו.

רשמו ביומן – יום א' כ"ב אלול 18.09.22 AMARE אירועים. מפיצים ותיקים וחדשים ייהנו מערב שכולו למענם, וישתתפו בהגרלת הענק. בואו וזכו גם אתם להגדיל תורה ולהאדירה התקשרו 073-222-1388 או לחצו כאן

קרדיט: מתוך אתר אולמי AMARE

 

הסיפורים המעניינים של המפיצים

"סבא ז"ל הופיע בחלום, וחיבק אדם שעוזר לי בהפצת העלונים" - ימית לוי, אלעד

"התחלתי להפיץ את עלוני השבת של הידברות לעילוי נשמת אמי היקרה. לאחר תקופה חלמתי חלום ובשיאו ראיתי את אחד האנשים ממקום העבודה שלי, שמסייעים לי בהפצת העלון. לפתע סבא שלי ז"ל מצד אמי ניגש אל אותו איש ממקום עבודתי, וחיבק אותו. בחלומי אני מרגישה שמחה גדולה ואושר גדול. הרי אני עושה את זיכוי הרבים של העלון לעילוי נשמת אמא שלי, והנה גם אביה, סבי ז"ל זוכה מזה! זה היה מוחשי וחזק מאוד!

"פעמים רבות כשעושים מעשים לעילוי נשמת אדם קרוב, לא יודעים בוודאות מה ועד כמה הדבר מועיל לו בשמיים, אבל כשמקבלים מסר כזה בחלום, זה מחמם מאוד את הלב. יצאתי מחוזקת מאוד מהחלום הזה. יהי רצון שנזכה כולנו".

"השומר שהיה אדיש להפצת העלונים, התחזק לבסוף" – רושל שמעונוב, ירושלים

"אשתי לא עבדה במשך תקופה. לאחר שהגדלתי את כמות העלונים, ואמרתי לעצמי שכשם שאני משמח את הקב"ה, הקב"ה ישמח אותנו, היא התחילה לקבל הצעות עבודה, והתקבלה למקום עבודה מבוקש עם הרבה לקוחות.

"אני מפיץ את העלונים באחד מהסופרמרקטים בעיר. בתחילה חלק מהשומרים בכניסה התנגדו שאשים עלונים, אבל בסופו של דבר התורה האירה פנים. אחד השומרים התחזק, ואמר לי שהעלון נותן לו חיות, והמון תוכן לחיים.

משמאל: רושל שמעונוב מירושלים ודניאל השומר שהתחזק בעקבות העלון

באחד המקרים אחת הלקוחות, שבתחילה לא היתה אוהדת, חיפשה בכל זאת חומר קריאה, לקחה את העלון, ובשבוע לאחר מכן זיהיתי אותה, וראיתי שהעלון כבר מונח בעגלת הקניות שלה. קופאית נוספת באותו מקום התחזקה, וכולם שם מחכים לעלונים".

 

שלוש ישועות גדולות באותו היום - משה ומיכל כהן, מעלות

"אנחנו זוכים להפיץ את עלוני השבת של הידברות כארבע שנים. התחלנו עם 50 עלונים. בתקופת הקורונה הגדלנו ל-150 עלונים, ואמרנו - כל שנבקש לו יהי, והרי הסיפור המפעים שקרה לנו במכירה ובקנייה של הבית שלנו.

לפני כשנה אשתי חלתה בקורונה, ומצבה לא היה טוב. היא לא עבדה במשך יותר מחודש, ולעיתים היא אפילו לא הצליחה לעמוד. היה לה קשה לעלות במדרגות הבניין בכל פעם שהצטרכה לחזור הביתה, אז החלטנו למכור את הבית. אמרתי לעצמי שבזכות זיכוי הרבים נצליח בכך, ונקנה בית חדש, אף על פי שבשכונה שלנו, אנשים מצליחים למכור את בתיהם רק לאחר זמן רב.

"קבענו פגישה עם הקבלן בפרויקט בנייה חדש, ובין ראש השנה ליום כיפור של השנה הזו אמרתי לאשתי: 'בואי נשים שלט למכירה / השכרה, ומה שיהיה – יהיה'. בינתיים הקבלן שאל אם אני רוצה לקנות, כי אנשים נוספים מתעניינים. השבתי שהכל מאת ה', ואם זה כתוב בשמיים, אז הבית יהיה שלנו. פרסמתי שהבית שלנו עומד למכירה, ולפני שתליתי את השלט אמרתי לילדים: 'בזכות זיכוי הרבים'.

שלוש ישועות גדולות באותו היום. משה כהן וילדיו

"תוך שבוע וחצי היה לנו קונה! זה בכלל לא סביר. עורך הדין אמר שזה לא מובן מאליו, והוא לא נתקל במקרה כזה. הישועה היתה כל כך גדולה שלא רק שחתמנו על חוזה קניה ועל חוזה מכירה באותו היום, אלא שגם אחי התחתן באותו היום!

"אשתי והילדים, ייאמר לזכותם, מחלקים עלונים מבית לבית לאורך שני רחובות. כל מי שרצה עלון - קיבל, וממשיכים לבקש גם במקום העבודה. מרוב שהעלון מבוקש, הילד שלי הולך לחלק בדרך לסופר מרקט, אנשים בדרך מבקשים את העלון, והוא נגמר עוד לפני שהוא מגיע ליעדו. אפילו נהג מונית לא יהודי ביקש לקרוא את העלון.

"ברוך ה' יש לי בנים שעולים מעלה מעלה בישיבות. אני חושב שזה בזכות זיכוי הרבים, ובשבילי זה הכל".

רשמו ביומן – יום א' כ"ב אלול 18.09.22 AMARE אירועים. מפיצים ותיקים וחדשים ייהנו מערב שכולו למענם, וישתתפו בהגרלת הענק. בואו וזכו גם אתם להגדיל תורה ולהאדירה התקשרו 073-222-1388 או לחצו כאן

הידברות שופס

האדם במעגל השנה - הרב זמיר כהן

89לרכישה

מוצרים נוספים

נעימות יאמרו - ימים נוראים - הרב ברוך רוזנבלום

יומן שנה וברכותיה לשנת תשפ"ג - הרבנית ימימה מזרחי

ערכת "שירת חיי" - הרבנית חגית שירה

ערכת משחקים לחגי תשרי

ערכה מהודרת לראש השנה מוזהב

סט מחזורים "עבודת השם" מהודר (5 כרכים)

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה