חדשות בארץ

כץ תוקף: "הממשלה הזו מתנדנדת כמו לולב. הברית עם החרדים לא תיפסק"

ח"כ ישראל כץ מהליכוד מתייחס לשרידותה של הממשלה: "היא שורדת באופן טכני, אבל לא ברמה הציבורית. רוב הציבור רוצה לסיים אותה"

  • כ"ח אייר התשפ"ב
כץ (צילום: פלאש 90)כץ (צילום: פלאש 90)
אא

חבר הכנסת ישראל כ"ץ מהליכוד אמר הבוקר (ראשון) כי הברית בין הליכוד למפלגות החרדיות לא תיפסק. "הברית בין הליכוד לחרדים שחידשנו ב-2015 לא תיפסק. זו ברית טבעית. אין ברית אחרת. יש לה רוב בציבור וחייבים לשמר אותה", אמר בראיון לרדיו 'קול חי'.

חבר הכנסת כ"ץ התייחס לממשלת בנט, ולעובדה שהיא עדיין שורדת: "היא שורדת באופן טכני", אמר. "אבל לא ברמה הציבורית. רוב הציבור רוצה לסיים אותה ולדעתי בסופו של דבר עוד חברי כנסת ומפלגות יבינו את זה ויחול השינוי".

כ"ץ תקף את לפיד: "לפיד הבין שיש לו את האישור לעשות כל מעשה שחיתות כדי לקיים את הממשלה וראינו מהחוק הנורבגי ועד המינוי המוזר של זועבי בשנחאי. הדברים האלה לא יכולים להמשיך לתמיד. הוא משלם כל מחיר, התקשורת שותקת והמערכת המשפטית נאלמת דום. ליברמן גם נערך לבחירות, הוא שוב מלבה שנאה נגד החרדים כדי לקבל את התמיכה של אותם מצביעים".

"הממשלה הזו מתנדנדת כמו לולב", תקף חבר הכנסת הבכיר מהליכוד. "יש כניעה רצופה לכיוון אחד. אני פניתי לסטודנטים הערבים שצעדו עם דגלי אש"ף והזהרתי אותם שיזכרו את 48 ומה קרה כשאבותיהם ניסו לסלק מפה את היהודים – איך זה נגמר עבורם. הזהרתי אותם לא למתוח את החבל. עודה קם אחרי יומיים בכנסת ואמר תלכו לכל הרוחות, אנחנו נשלוט כאן. חבר כנסת מאיים לגרש מכאן את כל היהודים ואף אחד לא עושה דבר. הפעם אעתור לפסול אותו. הוא גם קרא למוסלמים לא לשרת בכוחות הביטחון. האיש הזה מורד".

בנוגע למצב הביטחוני, אמר כ"ץ כי אף אחד לא יכתיב למדינת ישראל מה לעשות בירושלים. "חל שינוי גדול במצב מאז שומר החומות כאשר סינואר ודף יצרו משוואה חדשה מבחינתם שהם קובעים מה ישראל תעשה או לא בירושלים. הם הלהיטו את ישראל עם המהומות בערים המעורבות. אנחנו לא יכולים שהגורמים הקיצוניים יכתיבו לנו מה יקרה בירושלים. מצעד הדגלים צריך לצעוד. אנחנו גם נצטרף ונניף בגאון את דגל ישראל כי אף אחד לא יכתיב לנו מה לעשות בירושלים".

"הגיע הזמן להשיב את ההרתעה. הממשלה צריכה להודיע כבר מעכשיו שאם סינואר ודף ירו טילים על ישראל ביום ירושלים נחזור לסיכולים הממוקדים. חייבת להיות משוואה ברורה", סיים כ"ץ את דבריו.

תגיות:ממשלהישראל כץ

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה