חדשות בריאות

"נרצחה במחלקת הקורונה": המצבה חוללה סערה, בית החולים התלונן במשטרה

ברשתות החברתיות הופצה תמונה של מצבת קבר, בו נטמנה אישה לא מחוסנת שנפטרה מקורונה, שהכיתוב עליה האשים את בית החולים בילינסון ברצח. בבית החולים הגיבו בזעזוע, והגישו תלונה במשטרה על הסתה לאלימות

המצבה (שימוש לפי סעיף 27א’ לחוק זכויות יוצרים)המצבה (שימוש לפי סעיף 27א’ לחוק זכויות יוצרים)
אא

ברשתות החברתיות הופצה היום (ראשון) תמונה של מצבת קבר, בו נטמנה אישה לא מחוסנת שנדבקה בקורונה ונפטרה לפני כחודש מסיבוכי הנגיף. על המצבה נכתב "נרצחה על ידי בית החולים בילינסון במחלקת הקורונה".

התמונה חוללה סערה נרחבת ברשתות. בבית החולים מסרו בתגובה כי הם "מזועזעים מהכיתוב על המצבה ומביעים שאט נפש על ההתבטאות החמורה, המסיתה והמשוללת כל יסוד עובדתי כפי שנכתב על גבי המצבה".

בבילינסון הוסיפו, כי מבלי להפר את החיסיון הרפואי של המנוחה, מדובר באישה מבוגרת ולא מחוסנת שהובאה לבית החולים לאחר שטופלה בביתה זמן משמעותי: "היא התקבלה עם התקף לב ותסחיף ריאתי ונפטרה עם מחלת קורונה סוערת. צוות מחלקת הקורונה טיפל בה במסירות אין קץ, ותוך ליווי ושיח מתמיד עם המשפחה".

"צוותי מחלקות הקורונה בבית החולים, שטיפלו ומטפלים במאות חולים במסירות ובמקצועיות ועושים לילות כימים כדי להציל חיי חולים, קיבל בתדהמה ובעוגמת נפש עמוקה הכפשה זו, שמהווה דיבה פסולה ואסורה ומדרדרת את השיח הציבורי והחברתי לתהומות שכמותם טרם חזינו".

"בכוונת בית החולים לשקול את צעדיו בנושא זה לרבות וככל שיידרש באמצעות נקיטת הליכים משפטיים", אמרו עוד בבילינסון. בהמשך נמסר, כי הוגשה תלונה במשטרה על הסתה לאלימות כנגד הצוות הרפואי.

השימוש בתמונה נעשה על פי סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. בעל זכות יוצרים זכאי לבקש את הסרת התמונה דרך מייל support@htv.co.il

תגיות:נגיף הקורונהבית החולים בילינסון

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה