חדשות בארץ

הושלך ללב ים על ידי מאבטחים כשהיה בן 17, וכעת תובע מיליונים

המחדל על ספינת המסיבות ביוון: בן 19 תובע כעת מיליונים מחברת התיירות 'קשרי תעופה', על המחדל שאירע לפני שנתיים, כאשר מאבטחים השליכו אותו לים ביוון, מבלי שנשא עליו חגורת הצלה ומבלי שביררו קודם אם הוא יודע לשחות. "אמרתי תודה לאלוקים שאני בחיים"

בעיגול: עילאי חמו בעיגול: עילאי חמו
אא

עילאי חמו היה רק בן 17 כשיצא לפני שנתיים לטיול ביחד עם חברי כיתתו, לשיט ביוון. 

במהלך המסיבה, נזרקה פלטת עץ למים - והמאבטחים שהיו על הספינה וחשבו שהנער הוא שזרק אותה - החליטו להשליך אותו לים הסוער, למרות שהיה ללא חגורת הצלה. 

הנער תועד במים כשהוא נאבק קשות בגלים, ורק אחרי רגעים ארוכים - הצליח לעלות בחזרה לספינה, ללא כל עזרה מצד המאבטחים. 

כעת הוא תובע את חברת התיירות 'קשרי תעופה' במיליונים - על הכשל החמור של הנציג שלה, שהיה שם ולא נקט בשום פעולה כדי למנוע את המאורעות הללו. 

בראיון בתוכנית 'שש' עם איילה חסון סיפר עילאי כי כשהגיע לאוניה התיישבו הוא וחבריו בשולחן מסוים, כאשר לפתע ניגשו אליו מאבטחים שהחלו להכות אותו ולגרור אותו לאוניה. "כשהגעתי לסיפון הקיפו אותי מאבטחים גדולים, להעיף אותי מצד לצד כאילו אני כדור. בלי לשאול אם אני יודע לשחות הם העיפו אותי למים. ברגע שעפתי למים, הם אמרו לי ללכת להביא את הקרש. הים היה ממש סוער, הרגשתי שאני הולך למות תוך כדי שאני שוחה. הרגשתי שמשהו נוגע לי ברגל, ואחרי הרבה זמן ששחיתי נאחזתי בקרש ואמרתי תודה לאלוקים שאני בחיים. הצלחתי לחזור לספינה בנס, שחיתי מרחק עצום".

באותו זמן, חבריו מקבלים מכות מהמאבטחים, למרות שלא ידעו מה הם עשו. "לא זרקתי שום דבר מהספינה ולא הספקתי להתחיל לשתות. לא ידעתי מה קרה".

לדבריו, הוא היה באפיסת כוחות כשהגיע לספינה, ולמרות זאת - המאבטחים המשיכו לדחוף אותו עם הרגליים שלהם לכיוון הים, ולא נתנו לו לעלות לספינה, אלא אחרי זמן רב. 

"חלפו שנתיים ואתה נשמע בטראומה - כאילו שזה קרה אתמול", אומרת לו המראיינת, איילה חסון, וחמו משיב: "כן, כשאני מספר את הסיפור הזה, אני ממש בטראומה. אני עד היום לא מאמין שאני בחיים, שאני פה מדבר איתך", הוא מסכם. 

תגיות:נערתביעהמיליוניםמאבטחיםלב ים

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה