אסטרולוגיה ומזלות

מזל קשת לפי היהדות: נולדתם בחודש כסלו? הכל על מזל קשת

מזלו של חודש כסלו הוא מזל קשת, המשתייך ליסוד האש. מהן נקודות החוזקה של בני מזל קשת? מהן נקודות החולשה הדורשות תיקון? להלן כמה מאפיינים של בני מזל קשת

(צילום: shutterstock)(צילום: shutterstock)
אא

מזל קשת הינו המזל התשיעי בגלגל המזלות. גלגל המזלות הוא דימוי ציורי של כוכבי השמים, כמו גלגל הנחלק ל-12 מערכי כוכבים או "מזלות".

השבט המיוחס לחודש כסלו הוא בנימין ,שברכת יעקב אבינו אליו היא: "בנימין זאב יטרף בבקר יאכל עד ולערב יחלק שלל", כלומר שבני בנימין יהיו גיבורים, אבירי לב ובעלי מלחמה.

המאפיין הבולט ביותר אצל בני מזל קשת הוא הרצון בחופש ובדרור. בני מזל קשת לא מסוגלים לשאת את הרעיון שיכבלו אותם והרעיון של מחויבות מרתיע אותם.

 

מתנות וכלים של בני מזל קשת

חודש כסלו הינו חודש של אורות שחוגגים בו את חג החנוכה, והמצווה העיקרית בחנוכה היא הדלקת הנר. לכן, היסוד המשפיע ביותר בחודש כסלו, דהיינו על בני מזל קשת, הוא יסוד האש.

השלהבת תמיד תפנה כלפי מעלה וכך גם הם בני מזל קשת שתמיד מלאים בשאיפות ומסתכלים קדימה אל האופק המלא בשאיפות נוספות.

בני מזל קשת ניחנו בכוח תפילה עוצמתי, ועליהם להשתמש במתנה גדולה זו. בני מזל הקשת ניחנו באופטימיות, שמחת חיים וחיוניות. התלהבות מהחיים עצמם מאפיינת את בני מזל קשת ורוח של אנרגיה חיובית תורגש במחיצתם.

בני מזל קשת הם אנשים מוסריים, רודפי צדק ואמת ששואפים לאידיאליזם. הם בעלי חסד, רוחב לב ואוהבים לעזור לאחר. בני מזל הקשת מוכנים להשקיע מזמנם ומכוחם למען האחר ומוכנים להירתם לפרויקטים של חסד והטבה.

הנולדים בחודש כסלו הם אינטליגנטיים, אוהבים ללמוד דברים חדשים ובעלי עניין בתחומים נרחבים. גישתם לחיים של בני מזל קשת הינה רחבת אופקים, ולכן הם יחפשו לדלות ידע ממקורות שונים ובנושאים שונים.

לבני מזל קשת יש את היכולת להתעלות מעל הטבע שלהם, כמו שקרה בנס החנוכה שבו מעטים ניצחו רבים.

 

נקודות חולשה הדורשות תיקון אצל בני מזל קשת

בני מזל קשת מתקשים לקבל החלטות מחייבות או להתרגל לרעיון של קבעון ושיגרה ארוכת טווח. בני מזל הקשת רוצים את החופש, השינוי והחידוש. כדי להצליח ולפרוח בחייהם, הם חייבים ללמוד לקבל מסגרת תוחמת. המסגרת לא יכולה להיות הדוקה מדי כי אז זה יהיה עבור בני מזל הקשת כקציצת הכנפיים, ועליהם להתאמן במושג של קבלת אחריות.

בני מזל קשת צריכים להבין שמסגרת ומחויבות הם חלק בלתי נפרד מחיי אדם בוגר, ואילולא המסגרת הם עלולים ללכת לאיבוד. המסגרת צריכה להיות קיימת ותוחמת במידה הנכונה ואז הם יוכלו להצליח יותר בחייהם ולהגיע ליותר הישגים.

בני מזל קשת הם אנשים סוערים וגועשים, אשר זורקים חצים לכל הכיוונים, והמסגרת היא זו שתנתב עבורם את הכיוון ותוביל אותם ליעדים מוגדרים ונכונים.

האמצעי שיעזור לבני מזל הקשת לקבל את רעיון המסגרת והמחויבות הוא שינוי מחשבתי שאומר – מה שקיים כרגע בחיי הוא האופציה היחידה הקיימת עבורי. גישה זו תגרום להם לחוש יותר מסופקים ושמחים בנמצא בחייהם.

בני מזל קשת עלולים להיות ישירים מאוד בדיבורם עם האחר ולפגוע בלי משים ברגשות הזולת. הם מבטאים כל מחשבה החולפת במוחם ללא סינון מקדים, ולכן בני מזל קשת צריכים להיות יותר זהירים ושקולים בדיבורם.

בבני מזל קשת קיים דחף הרפתקני שעלול להוביל אותם להחלטות ברות סיכון וחסרות אחראיות, ולכן על בני מזל קשת ללמוד לרסן את הדחף וליטול יותר זהירות בניהול חייהם. 

הרב פנגר מסביר על מהות חודש כסלו ועל תכונותיהם של בני מזל קשת:

תגיות:אסטרולוגיהמזל קשת

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה