סלבס בהתחזקות

השחקנית גל גדות למגזין הבינלאומי: "אני בת מזל. אומרת תודה לאלוקים כל יום"

השחקנית ההוליוודית גל גדות התראיינה בימים האחרונים למגזין בינלאומי בשם 'ואנטי פייר' שבו סיפרה על התפילה המיוחדת שהיא אומרת בכל בוקר - מודה אני. "אסור לקחת כלום כמובן מאליו", היא אומרת

(בעיגול: השחקנית גל גדות)(בעיגול: השחקנית גל גדות)
אא

השחקנית ההוליוודית גל גדות התראיינה בימים האחרונים למגזין בינלאומי בשם 'ואנטי פייר' שבו סיפרה על התפילה המיוחדת שהיא אומרת בכל בוקר - מודה אני. 

יצוין כי מגזין פורבס היוקרתי דירג את גדות כשחקנית השלישית בהוליווד, שמרוויחה סכום עתק. 

את הדברים אמרה גדות לאחר שנשאלה כיצד היא שומרת על השמחה. "אני מרגישה ברת מזל להיות בריאה ובטוחה עם הילדים שלי, בצל מגפת הקורונה. אני ברת מזל ואני אומרת 'תודה' בכל בוקר. בתרבות היהודית יש תפילה שצריך להגיד בכל פעם כשמתעוררים בבוקר, כדי להודות לאלוקים על זה שהשאיר אותנו בחיים. אומרים 'מודה אני'. אז אני מתעוררת בכל בוקר, יוצאת מהמיטה ואומרת: 'מודה אני - תודה לך על הכל. תודה, תודה, תודה, תודה".

המראיינת סיפרה כי בנקודה זו עצמה גדות את עיניה 'כאילו היא מתחברת לתפילה הזו עכשיו' ותוך כדי כך אמרה ש"אסור לקחת כלום כמובן מאליו".

מגזיני יוקרה אחרים בארה"ב כתבו עליה: "זה נהדר לחשוב ששחקנית יהודיה סופר מצליחה - שמגזין פורבס דירג אותה במקום השלישי, כשחקנית שהרוויחה משכורת עתק בהוליווד השנה - אומרת תודה לאלוקים בכל בוקר".

תגיות:התחזקותמודה אנישחקניתתפילהגל גדות

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה