פעילות הידברות

תחרות #3 לגרפיקאים ומעצבים: העוצמה בטלפון כשר

עם ההיענות הגבוהה של גרפיקאים ומעצבים ל-2 התחרויות הקודומות, הידברות ממשיכה בתחרווית הגרפיקה, וכעת: הבהירו בעזרת המדיה את גודל העוצמה שבטלפון כשר

| ז' אייר התשע"ט |
(צילום: shutterstock)
אא

2 תחרויות הגרפיקה הקודמות של הידברות הצליחו ביותר. מעצבים וגרפיקאים מוכשרים שלחו לנו מודעות פרסום מרהיבות בנושאי חשיבות החינוך התורני, וחשיבות השתיקה בעת התפילה

כעת אנו ממשיכים לתחרות הבאה: הבה נשתמש בעולם המדיה כדי להסביר את גודל הנזק שבסמארטפונים הפרוצים, תוך שימוש בעולם העיצוב ובסלוגן קצר וקליט. אנא הימנעו מקיצוניות ואלימות, כדוגמת שבירת אייפונים וכדומה – לא זו דרכנו. השתמשו ביצירתיות על מנת להבהיר את גודל העוצמה שבטלפון הכשר.

שלחו אלינו פרסומות ייחודיות ומוצלחות בנושא, וצוות השיפוט של אתר הידברות יחליט על הפרסומת הזוכה. המודעות הטובות ביותר יפורסמו באתר. בנוסף, מעצב/ת המודעה הזוכה יזכה ב-250 ₪ לרכישת סדנאות אינטרנטיות באתר "הקמפוס היהודי".

גרפיקאים המעוניינים להשתתף בתחרות, שימו לב לנקודות הבאות: 

השתמשו רק בתמונות שאינן נוגדות זכויות יוצרים. אין להוריד תמונה מגוגל. יחד עם שליחת המודעה, ציינו כי התמונה היא ממקור חינמי, או שנרכשה בתשלום ממאגר תמונות. עוד ציינו במפורש כי אתם לוקחים אחריות על כך שהשימוש בתמונה לא נוגד זכויות יוצרים.

כמו כן, ציינו יחד עם שליחת המודעה, האם אתם מעוניינים ששמכם יתפרסם באתר מתחת למודעה ששלחתם, וכן האם לציין בסמוך לשמכם גם את כתובת המייל שלכם.

כתובת המייל לשליחת המודעות- support@htv.co.il עד י"ח באייר, ל"ג בעומר, (23.5)

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (43 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים