תחרות הגרפיקאים
תחרות הגרפיקאים הסתיימה, ועכשיו: מי המודעה המוצלחת ביותר?
גרפיקאים ומעצבים מוכשרים שלחו אלינו מודעות פרסום, המבהירות את גודל החשיבות של השתיקה בבית הכנסת. התבוננו במודעות המרהיבות, והתחזקו בנושא החשוב. המודעה הזוכה בפרס תפורסם בהמשך השבוע
- הידברות
- י"א ניסן התשע"ט
![(צילומים: shutterstock) (צילומים: shutterstock)](https://storage.hidabroot.org/articles_new/183718_tumb_750Xauto.jpg)
התחרות הסתיימה, ועכשיו מוזמנים הגולשים לטקבק בתגובות מי המודעה ש"דיברה" אליהם יותר מכל. המודעה המוצלחת ביותר, שתזכה את המעצב/ת המוכשר/ת בפרס בסך 250 ש"ח לרכישת סדנאות ב"קמפוס היהודי", תפורסם בהמשך השבוע.
הערה חשובה: תוכלו לטקבק מי המודעה המוצלחת ביותר לטעמכם, אך הטוקבקים לא ישנו את חוות דעתם של צוות השופטים.
![קרדיט: שעייה מוזס](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/185460.jpg)
![קרדיט: שלומית חמאני](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/185078.jpg)
![קרדיט: מיכל לויט](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/184903.jpg)
![קרדיט: אפרת זכריה](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/184868.jpg)
![קרדיט: Premium | Design](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/184867.jpg)
![קרדיט: Premium | Design](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/184866.jpg)
![קרדיט: מוריה לוי](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/184865.jpg)
![קרדיט: דקלה נחום](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/184864.jpg)
![קרדיט: אורלי חיה אלישר](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/184863.jpg)
![קרדיט: הדר פנחס](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/184861.jpg)
![קרדיט: מוריה שפרינגר](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183742.png)
![קרדיט: מוריה שפרינגר](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183741.png)
![קרדיט: ניצוץ הפקות וידאו](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183740.jpg)
![קרדיט: ברכה חזות](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183738.jpg)
![קרדיט: ברכה חזות](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183737.png)
![קרדיט: חדוה נוה](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183745.jpg)
![קרדיט: חדוה נוה](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183734.jpg)
![קרדיט: מוריה חממי](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183706.jpg)
![קרדיט: ליאת ישרים](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183707.png)
![קרדיט: מיכל לויט](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183710.jpg)
![קרדיט: אביחי זדה](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183711.png)
![קרדיט: אלעד בנדרקר](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183714.jpg)
![קרדיט: אודליה מחפוד](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183716.jpg)
![קרדיט: אודליה מחפוד](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183717.jpg)
![קרדיט: מורן מימון](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183720.jpg)
![קרדיט: רועי אלמלם](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183728.jpg)
![קרדיט: יעל טוביה](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183729.jpg)
![קרדיט: לבנה בוסו](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183730.jpg)
![קרדיט: רחלי אדלר ](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/183731.jpg)
(קרדיט: הדסה דובין)