סלבס בהתחזקות

בטקס חגיגי: אמארה סטודמאייר קיבל אזרחות ישראלית. ומה החלום הבא שלו?

עכשיו זה רשמי: בטקס מרגש שנערך במשרד הפנים בירושלים קיבל השחקן אמארה סטודמאייר את האזרחות הישראלית שלו, לאחר זמן ציפייה רב. ומה החלום הבא שלו?

| י"א אדר ב' התשע"ט |
אמארה סטודמאייר
אא

עכשיו זה רשמי: בטקס מרגש שנערך במשרד הפנים בירושלים קיבל השחקן אמארה סטודמאייר את האזרחות הישראלית שלו, לאחר זמן ציפייה רב. כזכור, שחקן הכדורסל המשחק ב'הפועל ירושלים' התגייר לפני כמה שנים, ובאחרונה אף שינה את שמו ליהושפט. 

הטקס נערך ביום רביעי האחרון, בנוכחותו של ראש עיריית ירושלים משה ליאון, שר הפנים אריה דרעי ועוד. "עמלתי רבות למען אזרחותו של אמארה. לפני שבועיים אירחתי את קבוצת הפועל ירושלים בלשכתי, וכבר אז איחלתי לאמארה שבפעם הבאה שניפגש הוא יהיה אזרח ישראלי. והנה אנחנו פה היום עומדים במעמד מרגש זה. אני מאחל לו שבפעם הבאה שניפגש הוא יניף את הצלחת", אמר ראש עיריית ירושלים משה ליאון.

"אני מאוד נרגש", אמר סטודמאייר בדרכו לטקס. "לא הייתי אומר הלם, זה יהיה קצת חזק מדי. אבל היית אומר שאני קצת חסר יכולת לדבר כרגע. הגוף שלי כל כך מלא רגשות בוודאות. אני לא יודעת איך להגיב או איך להרגיש כרגע, אבל זה בהחלט רגע מרגש מאוד. זה חלום שהתגשם אחרי שנים של לימודים, וניסיון להישאר נאמן למי שאני כבן אדם".

לדבריו, העובדה שקיבל אזרחות זו לא רק הזדמנות יפהפייה לשחק בישראל, כי אם גם תקווה לייצג את ישראל בזירה העולמית, ולשפר את הספורט בישראל. "זה היה משהו שחשבתי עליו הרבה לפני שזה באמת קרה. זה כל כך יפה, ברוך השם. תודה לא-ל על ההזדמנות להפוך לאזרח בישראל".

עם היהדות יש לו קשר מאז שהיה ילד קטן ("אמא שלי לימדה אותנו תמיד על החוקים של משה") - כך שתהליך הגיור היה צעד מתבקש כשבגר. 

כעת חולם סטודמאייר על הרגע שבו יוכל להתאמן עם הציצית, ואולי אף לקבל אישור ללבוש אותה בזמן משחק. "אני מאמין שהציצית שומרת עלינו, מזכירה לך כל הזמן להיות ישר. הציצית מאפשרת לך לשמור על היחסים עם השם, וזה חשוב מאוד. לכן אני מניח ציצית, אומר את הברכות ומתפלל שחרית - זה שומר על מערכת היחסים שלי עם השם", אמר בראיון שנעשה עמו לאחרונה. 


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4 (52 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים