חדשות בארץ

נתניהו בעקבות הצלחת ניסוי החץ: אגרוף המחץ שלנו יגיע לכל מבקשי רעתנו

משרד הביטחון פרסם סרטון המתעד את הניסוי המוצלח שנערך הבוקר במערכת 'חץ' 3'. ראש הממשלה, שהגיע לסיור במפעל מל"מ של התעשייה האווירית, המפתחת ומייצרת את טילי החץ, הביע הערכה לארצות הברית על שיתוף הפעולה הביטחוני ההדוק

| ט"ז שבט התשע"ט |
נתניהו במפעל מל"מ, היום (צילום: קובי גדעון, לע"מ)
אא

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו הגיע היום (שלישי) לביקור במפעל מל"מ של התעשייה האווירית, המפתחת ומייצרת את טילי החץ. הסיור במפעל, הממוקם בבאר יעקב, התקיים בהמשך לניסוי במערכת הנשק 'חץ 3', שהושלם הבוקר בהצלחה. 

נתניהו שמע במהלך הביקור סקירות ועדכון מבצעי על הניסוי. הוא בירך על ההצלחה שהושגה והוסיף: ״לישראל יש יכולות הגנה והתקפה חזקות מאד ומהמתקדמות בעולם. יידעו אויבינו המבקשים להשמיד אותנו – אגרוף המחץ של ישראל יגיע לכל מבקשי רעתנו ונבוא איתם חשבון. אנחנו נמשיך לפתח בהצלחה את מערכות הנשק המתקדמות ביותר בעולם כדי להבטיח את ביטחון אזרחי ישראל ואת ביטחון מדינת ישראל".

ראש הממשלה ציין את שיתוף הפעולה ההדוק בין תעשיות הביטחון של ישראל וארצות הברית: "אני מבקש להביע הערכה מיוחדת לבת בריתנו, ארצות הברית, על שיתוף הפעולה הביטחוני, ועל שיתוף פעולה בליווי, בניסוי ובפיתוח מערכות ההגנה שלנו, ובתוך זה גם טיל החץ".

ובתוך כך, משרד הביטחון פרסם סרטון וידיאו המתעד את הניסוי שנערך הבוקר במערכת 'חץ 3'. את הניסוי ערכה מנהלת 'חומה' במשרד הביטחון בשיתוף עם הסוכנות האמריקנית להגנה מפני טילים (MDA) במחלקת ההגנה של ארצות הברית. מערכת 'חץ 3' מיועדת ליירוט טילים בליסטיים מחוץ לאטמוספירה, והיא מהווה מרכיב מרכזי במערך ההגנה הרב-שכבתית המבוסס על ארבע שכבות הגנה מבצעיות: מערכת 'כיפת ברזל', מערכת 'שרביט קסמים', מערכת 'חץ 2' ו- 'חץ 3'.

(וידיאו: דוברות משרד הביטחון)

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (86 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

הגדה לפסח עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה לפסח "ברוך יאמרו" - הרב ברוך רוזנבלום

הגדה עומדת

ערכת יודאיקה "בני מלכים" לפסח

הגדה של פסח - חבורת תריג

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 1 - חיים ולדר

לכל המוצרים