חדשות בארץ

יהודה וינשטיין דורש לדעת מתי יפורסם דו"ח הוצאות בית ראש הממשלה

במכתב ששלח היועמ"ש למבקר המדינה, יוסף שפירא, הוא רוצה לדעת מתי יפורסם הדו"ח. עורך הדין של משפחת נתניהו ביקש להמתין עד לאחר הבחירות

אא

בסוף השבוע האחרון התפרסמו ידיעות לפיהן מבקר המדינה, יוסף שפירא, מעכב את פרסום הדו"ח על הוצאות מעון ראש הממשלה נתניהו. העיכוב, כך נודע, נגרם בשל בקשת עורך הדין של המשפחה, דוד שמרון, להמתין עד לאחר הבחירות. אמש (ראשון) שיגר היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, מכתב למבקר, בו הוא מבקש לדעת מתי צפוי פרסום הדו"ח. בעקבות כך הודיע שפירא כי הוא נערך לפרסום הדו"ח.

מעבר למדור חדשות – כל החדשות, המבזקים והידיעות.

יהודה וינשטיין (צילום: פלאש 90)יהודה וינשטיין (צילום: פלאש 90)

מכתבו של וינשטיין מהווה המשך למכתב שנשלח לפני יותר מחצי שנה, אך החומרים שבהם נדרש לדון, לא התרחשו. מדובר בין היתר בעניין הבקבוקים למחזור וריהוט הגן. "ככל שבחנת את הדברים, ובחינתך העלתה צורך בטיפול מטעמי בנושא זה או אחר, אודה לך אם תעביר אליי את מכלול החומר שנאסף על ידך", כתב וינשטיין לשפירא. "ככל שבדיקתך את הנושאים המוזכרים במכתב טרם הסתיימה, אודה אם תעדכנני בדבר. כמו כן, אודה לך אם תעדכן אותי לגבי לוח הזמנים הצפוי לפרסום הדוח מטעמך בעניין הוצאות מעונות ראש הממשלה, על מנת שאוכל לקחת אותו בחשבון בהקשר לעניין זה, ולטענות נוספות שמועלות בעניין התנהלות מעון ראש הממשלה".

בלשכת המבקר אומרים כי בחודש אוגוסט האחרון נוסח הדו"ח כמעט באופן סופי והועבר לראש הממשלה וליועץ המשפטי לממשלה. לפי הודעת המבקר: "היועץ המשפטי לממשלה יכול היה לדעת בדיוק מה בודק משרד מבקר המדינה בביקורת על הוצאות מעונות ראש הממשלה".

תגיות:ראש הממשלה

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה