אמונה

מהו המקצוע העדיף בשבילי ומה הדרך להצלחה ?

כ"ה אדר א' התשע"ד | 25.02.14 13:20

שאלה

שלום,שמי שירן מסיקה תאריךך הולדתי הוא:ג` בשבט תשמ"ה 25185 ברצוני להעלות מס` שאלות והראשונה מבניהם היא:תחום מקצועי,מהוא תחום העבודההמקצועי שמתאים לי לאיזה כיוון כדאי לפנות אני ממש מבולבלת בעיניין זה. שאלה נוספת היא התאמה זוגית ביני- שירן בת מלכה ל-יאיר עמית בן ציפורה (23.07.1984 תאריך הולדתו).אשמח לקבל מענה. בברכה,שירן מסיקה. לגבי תאריך הולדתי אבקש לשאול:מה צופן לי העתיד ומה הוא מסמל בעיקר וגם לפי פרשת השבוע.

תשובה

שלום וברכה

יעוץ למקוצע מומלץ ללכת לייעוץ מקצועי שיפנה אותך למקצוע המתאים לך ביותר.

ההתאמה ממש מצויינת אבל לא כדאי להחליט על בסיס מזלות ושמות החלטות כאלו,>וכן יש לך לדעת שאין בנמצא נוסחה מוחלטת ובדוקה לזיווג, והזיווג בידי בורא עולם.
כמו שכתוב בגמרא: 40 יום לפני צאת הוולד יוצאת בת קול ומכריזה "בת פלוני לפלוני".

חכמת הקבלה גורסת שיש להבין שברמה רוחנית גבוהה - כשא-לוהים ביניכם הסיכויים לזוגיות טובה היא אין סופית!!! וכל הנוסחאות חסרות ערך!!! שנאמר "איש ואישה זכו – שכינה ביניהם, לא זכו – אש אוכלתם".

מימוש הזוגיות על ידי נישואין מזכה את הבעל והאישה, מעלה את נשמתם מעלה מעלה, והם זוכים למחילת עוונות.

זוגיות היא הרוח, ההבנה הרוחנית והמודעות שמעבר לחומרנות.

זוגיות זאת השקעה בבן/בת הזוג, נתינה ללא תמורה.
והיה וזוג הגיע לרמת מודעות גבוהה של הרוח ולמדו לתת, להקשיב ולכבד אחד את השני, הרי השכינה שורה ביניהם, על ידי קיום מצוות הטהרה, ושפע של אור, ברכה פרנסה ובריאות תלווה אותם!!!

וכמובן שמירת מצוות הטהרה כדת וכדין היא הסגולה הטובה היותר להשראת השכינה בביתכם שתביא עליכם ברכת טוב.

איננו מנבאים עתידות.

נולדת ביום שישי פרשת בא, הפרשה שבו אנו מיוצאים ממצרים, היציאה היתה גם גשמית וגם רוחנית, ואת יש לך כוח להתעלות מכל הקשיים ולהגיע למעלות גבוהות במיוחד.

חודש שבט הוא חודש ההתחדשות החודש שבו מתחיל השרף להיכנס באילנות והאילנות מתעוררים מתרדמת החורף שלהם, כך לך יש כוח התחדשות מיוחד, והינך יכולה להתעלות מאוד בעבודת הבורא.

מזל דלי
מזל דלי- אל תדרוס אנשים בדרך

המליך אות צ` בלעיטה וקשר לו כתר וצירפן זה בזה וצר בהם דלי בעולם ושבט בשנה ורגל ימיןבנפש זכר ונקבה
(ספר היצירה)

אין ספק, הדלי המסוים הזה סוער מאוד, הוא נועז ומקורי, מחפש חידושים מסעירים וחותר לעצמאות וחופש. הכריזמה שלו יכולה לעזור לו לעשות נפשות רבות לרעיונות המלהיבים שלו. הוא רוכש לעצמו ידידים במקומות גבוהים. הוא מתאים לחולל מהפכות חברתיות, יש לו את המעוף לכך וגם את המרץ. יש לו את הכריזמה וגם העקשנות. אם הקווים המשורטטים כאן מזכירים לך דמות של מנהיג, לא טעית.

הדלי ימשך לכיוון של מנהיגות, ואם לא מנהיג אז עמדת מפתח או כל תפקיד ביצועי, הכרוך בפעילות אקטיבית ומה שחשוב לא פחות – מקום בולט במרכז הבמה הציבורית.

הדלי בהחלט אינו מתכנן להיות נחבא אל הכלים...
ברור שכדי לחולל מהפכה וליזום מהלכים מחודשים יש צורך בפריצת המסגרות הקיימות, בין שמדובר במסגרות פיזיות, חברתיות או תרבותיות. לצורך כך יסתייע הדלי בעקשנותו המפורסמת. הוא לא יתפעל ממה שההמון חושב עליו ואף את עצת מקורביו ייקח בעירבון מוגבל.

הוא נון קונפורמיסט, אינדיבידואליסט שאינו נרתע מלפלס לעצמו שביל חדש. הדלי נמצא במצב רגיש, יש לו פוטנציאל רב, בכוחו לסחוף אנשים רבים אחריו אל מחוזות חדשים וטובים יותר.

הוא עלול להתלהב כל כך מהרעיונות הגדולים עד כדי זלזול באדם הקטן. (על טיפוס מסוג זה נהגו בזמנו לומר כי הוא "אהב את האנושות ושנא את האיש"). המסורת היהודית מלמדת כי האדם נבחן דווקא ביחסו לפרט הקטן והבלתי נחשב כביכול. מנהיגי עם ישראל היו רועי צאן שנבחנו קודם שנבחרו לתפקיד החשוב ביחסם לעדר כבשים.

כדאי לדלי לעבוד על מידת הענווה ולפתח אמפתיה כלפי כל אדם באשר הוא. תרגול קבוע של פעילות חסד אישית יעזרו לו לשמור על קשר עין עם האדם הפשוט גם כשהוא נסחף לחלומות חובקי תבל.

בברכת הצלחה בכל אשר תפני - בנימין שמואלי

כותרות מומלצות

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה