חדשות בארץ

תמיכת עולמית בחטופים: קמפיין כחול-לבן

ברחבי הארץ והעולם נערכים לאותות הזדהות עם החטופים ובני משפחותיהם. חברי פרלמנט חתמו על עצומה לשחרורם, ויהודים בעולם ילבשו היום כחול-לבן

אא

ברחבי הארץ ובעולם, מתגייסים יותר ויותר לאירועי הזדהות עם שלושת הנערים שנחטפו ביום חמישי בלילה בגוש עציון, מי בתפילה, מי בקמפיינים מיוחדים, כולם למען הילדים.

יותר מ- 20 חברי פרלמנט אירופאים מ- 15 מדינות, חתמו על הצהרה משותפת למען ישראל, בה הם תומכים בזכות הישראלים להגן על האזרחים מכל פעילות מלחמה וטרור. הם קוראים בהצהרה לשחרור המיידי של הנערים החטופים ומגנים את האירוע הקשה.

ברשתות החברתיות נפתחו עמודי מעריצים לקידום קמפיינים, שצברו מאות אלפי עוקבים, בין הקמפיינים, יוזמת כחול-לבן, בו נקראים היהודים מרחבי העולם להתלבש היום (ב´) בצבעי דגל ישראל ולהביע הזדהות. הצפי: במהלך היום יעלו תמונות רבות לרשת של צעירים המזוהים עם הקמפיין.

 Bring back our Boys אף הוא קמפיין שיצר הדים רבים, בו אנשים כותבים מהרהורי לבם וחותמים בנוסח Bring back our Boys, מעלים תמונות וסרטי וידאו לרשת.

כאיש אחד בלב אחד, קרובים ורחוקים, כולם בתפילה לשלום החטופים. לא נפסיק להאמין ונייחל לשובם: יעקב נפתלי בן רחל דבורה, גיל-עד מיכאל בן בת-גלים, אייל בן איריס תשורה.

תגיות:חטופיםקמפיין

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה