חדשות בארץ

התרעה ביטחונית חמורה: "איראן מתכננת פיגוע טילים בישראל"

מקורות ביטחוניים טוענים כי איראן מתכננת פיגוע טילים בישראל, בשיתוף פעולה עם סוריה. הגורמים ציינו: "הטילים יכולים בוודאות להגיע לכל נקודה בארץ"

| כ"א אייר התשע"ח |
(אילוסטרציה: שאוטרסטוק)
אא

האם איראן מתכננת מתקפת טילים על ישראל? גורמים ביטחוניים ישראליים ציינו היום (ראשון) כי על פי מקורות שיש בידיהם –איראן מנסה לנקום בישאל באמצעות מתקפת טילים. החידוש שנחשף הוא שכחלק מכך מנסה איראן לקדם פיגוע הכולל שיתוף פעולה עם סוריה שמבוסס על מעורבות של מליציות שיעיות וחיזבאללה.

הגורמים שחשפו את הדברים ציינו כי בצה"ל מודעים לדבר ואף מוכנים להתגונן מפני פיגוע טילים. לדבריהם, בכוונתם של האיראנים להשתמש בטילים בעלי טווחים רחוקים מאוד שיכולים בוודאות לפגוע בכל אחת מהנקודות בשטח ישראל.

היום דווח בחדשות 10 כי האיראנים מתקדמים לקראת שימוש בטילים כבדים כמו ה"פתח 110. ההכנות לפיגוע החלו לפני מספר שבועות, וכיום יש מלאי של טילים כבדים בשטח סוריה. אותו מאגר הושמד בתקיפה הישראלית, אך האיראנים מקדמים תכנית חלופית. לפי הערכות במערכת הביטחון, הירי מסוריה יתבצע לעבר מטרות צבאיות, ולא לעבר מטרות אזרחיות, מה שעלול להסלים במהירות את המתיחות הגבוהה ממילא.

"נעמוד מול איראן בנחישות ועדיף עכשיו מאשר אחר כך", הצהיר ראש הממשלה נתניהו הבוקר בפתח ישיבת הממשלה. "התיאום הביטחוני בין ישראל לרוסיה. משמרות המהפכה מעבירות לסוריה נשק מדויק מלטים טילי קרקע ויחידות טילים שינסו לפגוע במטוסי חיל האוויר".

כנסו לשבע ברכות - הכרויות לדתיים בחינם. 37,000+ כרטיסים איכותיים, 900 חתונות ו-0 שקלים. ועכשיו עם עיצוב חדש למובייל ולאפליקציה!

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4 (85 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

48 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

זוגיות עם רגש - הרב מיכאל לסרי

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

מעבר לסגולה - הרב אליהו עמר

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

שבויות

לכל המוצרים