פעילות הידברות

ערוץ הידברות מצטרף לפרטנר TV

כעת גם בפרטנר TV מציעים את מגוון תכניות ערוץ הידברות, עם הרבנים והטאלנטים המובילים של הערוץ, וביניהם: הרב זמיר כהן, צביקה יחזקאלי, שולי רנד, עדן ועודד מנשה, יובל המבולבל, הרבנית ימימה מזרחי, הרב יובל הכהן אשרוב ועוד

| ט"ז אלול התשע"ז |
אא

הנהלת ארגון הידברות מודיעה על הצטרפותו של ערוץ הידברות לחבילת השידור של פרטנר TV, אשר זמין כבר כעת לצפייה באפיק 97. בין התכנים המובילים המשודרים בערוץ: צבי יחזקאלי בתכנית שיחות על הנפש; יובל המבולבל בתכנית ילדים חדשה – "כח 13"; מדברים אמונהשולי רנד והרב שלום ארוש בשיחות על אמונה, פרנסה, התמודדויות; גולן אזולאי בתכנית ראיונות; עדן ועודד מנשה בתכנית ראיונות על תזונה ויהדות עם הרב יובל הכהן אשרוב, ועוד.

בנוסף לתכניות השוטפות, לרגל החגים ישודרו תכנים המותאמים לימים אלו עם מיטב רבני הערוץ: הרב זמיר כהן, הרב יצחק פנגר, הרבנית ימימה מזרחי, הרבנים הראשיים – הרב יצחק יוסף והרב דוד לאו, הרב יגאל כהן, ועוד מאות רבנים ורבניות.

חבילת הערוצים של פרטנר TV כוללת כ-40 ערוצים חיים, ביניהם כאמור ערוץ הידברות. רבבות ממנויי סלקום TV שלא זכו לקבל את הערוץ, צפויים כעת לעבור לפרטנר TV בשל רצונם לצפות בערוץ הידברות.

זאביק הראל, מנהל ערוץ הידברות: "אני מברך על תחילת שידורי ערוץ הידברות בשירות הטלוויזיה של פרטנר TV. החל מהשבוע גם צופי פרטנר TV יזכו משפע של תכנים מרתקים, תכניות אירוח מושקעות, תכני ילדים, תכניות נשים, שיעורים, הרצאות ועוד. הערוץ הוקם כדי לקרב ולאחד בין המגזרים השונים בעם ישראל, והוא ממלא את ייעודו במקצועיות, באיכות מופלאה, על ידי הכלים המתקדמים ביותר שיש לטכנולוגיה להציע. שידורו של הערוץ גם בפלטפורמה חדשה זו הנה צעד נוסף בשגשוגו ובמילוי ייעודו".


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4 (91 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים