חדשות בארץ

האם הסרטון מהפיגוע בהר הבית יוביל לזיכויו של אלאור אזריה?

בסרטון נראה כיצד המחבל שנורה בידי השוטרים העמיד פני מת, ואז קם בפתאומיות וניסה לתקוף אותם שוב. לדבריו של עו"ד שפטל, זוהי הוכחה לחפותו של אזריה

| כ"ב תמוז התשע"ז |
(צילום: פלאש 90)
אא

היום (ראשון) יגיש עו"ד יורם שפטל, סנגורו של אלאור אזריה, בקשה להגשת ראיה נוספת בשלב הערעור במשפט המתוקשר.

עו"ד שפטל מתכוון להגיש את הסרטון מזירת הפיגוע ביום שישי ברחבת הר הבית. בסרטון נראה בבירור כיצד אחד המחבלים נורה בידי השוטרים, העמיד פני מת – ואז קם בפתאומיות וניסה לתקוף אותם שוב.

את הדברים אמר הבוקר שפטל בראיון לרדיו גלי ישראל. ‏"הבקשה תוגש היום, יחד עם הסרטון מיום שישי", אמר. "זוהי ראיה מכרעת שצריכה להביא לזיכויו של אלאור".

בתוך כך, הבוקר ערך שר הפנים אריה דרעי ביקורי תנחומים בבתיהם של שני השוטרים שנרצחו ביום שישי בפיגוע בירושלים, רס"מ כמיל שנאן בחורפיש ורסממ האיל סתאווי בכפר מראר.

המחבל ה"מנוטרל" מתרומם לפתע ותקף את השוטרים (צילום: מתוך פייסבוק)

בחורפיש נפגש השר דרעי עם שכיב שנאן, אביו של השוטר כמיל שאנן שנרצח. "בנך הגיבור הגן על ירושלים ועל המדינה", אמר דרעי לאב השכול. "הוא מסר את נפשו כדי להציל אחרים. במקום קדוש כזה לשפוך דם – הדעת מתקשה לעכל. שני הנופלים, נאמנים לעדתם ולעמם, עשו עבודת קודש ודמם נשפך".

"ביום שישי, בקשתי מראשי הרשויות הערביות לגנות באופן נחרץ את הפיגוע מיד. חוץ מראש עיריית נצרת – לא שמעתי לצערי גינוי. זה חמור. אני פועל רבות למען המגזר הערבי. היישובים הערביים מקבלים תקציבים גדולים ממשרד הפנים וחבל שדבר מובן מאליו, כמו גינוי פיגוע נתעב שעשו ערבים ישראליים תושבי אום אל פאחם, לא נעשה על ידם", הוסיף שר הפנים.

הנקראים ביותר
הידברות שופס

אליהו שירי - אמונה - הכלי להשגת השפע

160לרכישה

מוצרים נוספים

הריני מאמין - מאיר גור ואליהו שירי

פאזל - הכותל המערבי - 250 חל'

כיצד ננצל מהכעס?

סט מעמד לחלה עם כיסוי חלה

א אידישע קאפ 2

שו"ת יביע אומר - חלק י"א

לכל המוצרים