פעילות הידברות

הידברות מציגה: קורס מרצות לבניית הרצאה נכונה, מעניינת וייחודית

בבית הידברות מתקיים קורס מרצות, אשר מעניק לכל מרצה, חדשה או וותיקה, כלים יעילים לבנייה של הרצאה מקצועית ומעניינת

| י"ב סיון התשע"ז |
אא

את חולמת להיות מרצה מבוקשת, או אולי כבר עוסקת במתן הרצאות בנושאים שונים, אבל רוצה לשפר את היכולות שלך, ולהרצות בצורה מעניינת יותר, עשירה יותר, נכונה יותר.

כל אישה שמעוניינת למסור הרצאה, מחפשת את המקום שבו תהיה ייחודית, את המקום שבו תוכל לתרום לזיכוי הרבים, ועוד. היום ישנן כל כך הרבה מרצות בכל כך הרבה תחומים, האם דווקא את תוכלי לתת מענה לקהל?

בית הידברות מציע לך להשתתף בקורס מרצות ייחודי. בכל קורס משתתפות כ-50 נשים, אשר מקבלות בו כלים וידע מקצועי לבנייה נכונה של הרצה. בין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן למנות נושאים כמו איך לבנות הרצאה; איך להשתמש נכונה בשפת גוף; איך לתקשר עם הקהל; איך לבנות להרצאה חזון ומטרה, אסטרטגיה וטקטיקה; איך להתגבר על פחד קהל; איך לשלב סיפורים, משלים וקטעי הומור בהרצאה; עזרים מיוחדים להרצאות; ועוד.

הקורס נותן מענה לכל השאלות של מרצות חדשות וותיקות כאחד, ומעניק לכל אחת כלים ליצירה של הרצאה מעניינת, חדשנית וייחודית, שתתרום לקהל בצורה הטובה ביותר.

את הקורס מעבירים מרצים מהשורה הראשונה בתחום, ביניהם הרב זמיר כהן, הרב שמחה כהן, הרב נתן רוזן, ר' חנן לדרמן, ר' שמעון פרץ, הגב' שרון שקד ועוד.

במחזורים הקודמים של הקורס השתתפו נשים רבות ידועות בציבור, שנהנו ממנו מאד, וגם קבלו בו ידע מקצועי נרחב.

ד"ר חנה קטן מספרת על הקורס:

"זכיתי להשתתף בקורס מרצות בהידברות. אני מרצה שנים במסגרות שונות, אבל פה בקורס נפקחו עיני, קבלתי כלים שאפשרו לי לדייק את המסרים שחשוב לי להעביר. מומלץ בכל לשון!".

צפו בגלרייה מקורס מרצות:

להרשמה לקורס חייגי: 073-2221-300


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (87 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים