חדשות בארץ

שנה לאחר הירצחה של דפנה: נתן מאיר התארס

כשנה וחודשיים לאחר שאשתו דפנה מאיר הי"ד, נרצחה בידי מחבל, בפתח ביתה ביישוב עתניאל, נתן מאיר מתארס עם זהר מורגנשטרן

| א' ניסן התשע"ז |
נתן מאיר וזהר מורגנשטרן (צילום מסך: מתוך הטוויטר)
אא

כשנה וחודשיים לאחר שאשתו דפנה מאיר הי"ד, נרצחה בידי מחבל, בפיגוע דקירה בפתח ביתה ביישוב עתניאל, נתן מאיר מתארס עם זהר מורגנשטרן.

"הטוב כי לא כלו רחמיך והמרחם כי לא תמו חסדיך כי מעולם קיווינו לך", נכתב על גבי תמונת הזוג. "בין שבילי החיים מצאנו את אשר ביקשה נפשנו וביום הזה אנו שמחים לבשר על אירוסנו", כתבו בני הזוג.

בחשבון הפייסבוק שלו כתב מאיר: "היום בבוקר, בתפילת שחרית של ראש חודש ניסן קראנו את ההלל ובפינו 'זה היום עשה ה', נגילה ונשמחה בו'. כל יום צריך לשמוח. כל יום עשה ה'. אך לעיתים זה קשה. קשה מאוד".

"היום הזה ליבי שמח. נישא אני על כפי אלוקים בחסד וברחמים ובא בברית האירוסין עם אהובת ליבי זהר מורגנשטרן. נס שקרא לי לאחר שזכיתי והיא קראה לי לבוא. היום הזה אני רוצה לחבק יותר מכל את ילדי שתומכים ושמחים איתי. למרות הכל. תודה לכם ילדים אהובים, בלי הרוח הגבית מכם, לא יכולתי לפתוח שוב את ליבי לאהבה. אני אוהב אותכם מאוד מאוד! רננה, עקיבא, נועה, אהבה ועוד שני אוצרות שאין כמותם!", כתב מאיר.

כזכור, לפני כחודש וחצי התארסה רננה מאיר, בתה של דפנה הי"ד עם אור כהן. בשיחה שהעניקה לאחר מסיבת האירוסין, אמרה בתה הבכורה של דפנה כי "גדלנו בבית שהיה בו המון צחוק, לתוך השמחה שלנו נכנס חושך גדול, ועדיין, גם היום, זה הבית הכי מצחיק שתראי. אני יודעת שזה מה שאמא הכי הייתה רוצה: שנצחק, נשמח, נמשיך הלאה".

הירצחה של דפנה מאיר על ידי נער פלסטיני זעזע את כל שכבות הציבור. דפנה הי"ד, אם לשישה, שניים מהם ילדי אמנה, נרצחה בפתח ביתה בחודש שבט תשע"ו, כשעסקה בצביעת ביתה.

דפנה מאיר הי''ד

עוד בנושא:

בתה של דפנה מאיר מספרת על רגעי האימה. צפו.

עקיבא, בנה של דפנה, חושף את המכתב שכתבה לו אמו: "כששמחים – אין כישלונות". 

יפעת ארליך מספרת על כתיבת הספר "מה יקרה אם אמות מחר בבוקר". 

הפתק שנמצא בתיקהּ של דפנה ריגש את הגולשים. 

הנקראים ביותר
הידברות שופס

ספר קהלת עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הרב זמיר כהן - פרקי אבות

הרב זמיר כהן - סט ארכיאולוגיה תנ"כית

הרב זמיר כהן - מסילת ישרים

מיכל לשם - NLP

מגש לחלה מהודר מזכוכית

מרפא הבושם

לכל המוצרים