חדשות בארץ

הודו לה’ כי טוב: פיגוע הדקירה נמנע, בזכות עירנותו של צלם חרדי

בחסדי ה' יתברך, והודות לעירנותו של הצלם החרדי קובי שירה – נמנע אתמול פיגוע דקירה של חתן וכלה, במהלך צילומים שנערכו ביפו. "הכלה רעדה כמו מאוורר כשהוא התקרב אלינו", משחזר שירה את רגעי האימה בהם זיהה את המחבל ואת הסכין השחורה שבידיו, והזדרז להגיב בהתאם

| ח' חשון התשע"ז |
קובי שירה (צילום: דף הפייסבוק של קובי שירה)
אא

הצלם החרדי קובי שירה, שנכח אתמול (ג') בלילה בצילומי חתונה ברחובות יפו – הצליח למנוע פיגוע דקירה, כשבאמצע הצילומים זיהה אדם בעל חזות מוזרה מתקרב אל זירת הצילומים. "ראיתי מישהו מתקרב אלינו עם חפץ ביד, והוא התנשם בצורה לא נורמלית", אמר שירה בריון שנעשה עמו ב'חידודון'. "הייתה לו שפת גוף מוזרה, ופתאום אני רואה שהוא מעביר סכין מיד ליד. ישר נדלקה לי נורה אדומה", סיפר.

"אם הייתי לבד, מילא. אבל אני עם חתן וכלה, והם כאלה עדינים. הכלה רעדה כמו מאוורר כשהוא התקרב אלינו". סיפר שירה, שבחסדי ה' יתברך הצליח שירה לפעול לפני שיהא זה מאוחר מדי. שירה מיהר להכניס את החתן והכלה למכוניתו והזעיק למקום את המשטרה.

לדבריו, באותם רגעים נערך לתרחיש הגרוע מכל, כולל עימות חזיתי עם בן המיעוטים. "מי שמכיר אותי יודע שאני לא פחדן. הייתי בלחץ, אבל ידעתי שאני הולך לדפוק לו את המצלמה בראש", אמר.

אלא שלטענת שירה, עד שהשוטרים הגיעו (בערך תוך 10 דקות) - הספיק המחבל בדרך כלשהי, להעלים את הסכין.

צפו בתיעוד:

 


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (89 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים