חדשות היום

ירושלים: שריפה פרצה בשוק הסיטונאי בגבעת שאול

כוחות כיבוי והצלה הוזעקו היום בשעות הצהריים לשוק הסיטונאי בגבעת שאול, לאור שריפה שפרצה בו והחלה להתפשט. כתוצאה מכך, נחסם גם כביש 1 לתנועה. בחסדי ה', לא ידוע על נפגעים

שתף במייל
| ח' אייר התשע"ו |
whatsapp
אא

כוחות כיבוי והצלה של מכבי אש, הוזעקו היום (שני) בשעות הצהריים לשכונת גבעת שאול בעיר. הסיבה: שריפה שפרצה בשוק הסיטונאי הממוקם באזור.

בהמשך, החלה האש להתפשט בין גגות השוק העשויים אסבסט, מה שגרם לחששם של צוותי כיבוי האש, מפיזור אבק מזיק. עוד הוזעקו למקום, גם צוותי ניטור של כבאות והצלה מחוז ירושלים, וכן כוחות משטרה שחסמו את התנועה באזור, ואף חלק מן הכבישים באזור.

מאוחר יותר, נראה היה כי האש מתפשטת לכיוון אזור הבתים המזרחי שבשכונה, ואף בית הכנסת באזור פונה מאזרחים.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "בשלב זה ישנו נזק למספר מחסנים, לא ידוע על לכודים או נפגעים. כוחות משטרה סוגרים את זירת האירוע". לאחר מכן, נתבקשו דיירי השכונה הסמוכים לשריפה "לסגור את החלונות ולדווח מיד למוקד 100 של המשטרה על כל סיוע שנדרש. לוחמי האש פועלים בזירת השריפה, בשלב זה לא קיימת סכנה לבתים".

בעקבות השריפה, הודיעה המשטרה על סגירת הצירים הבאים: כביש 1 (ירושלים-ת"א) פתוח לשני הכיוונים. רחוב מגיני ירושלים לכיוון גינות סחרוב סגור לתנועת כלי רכב. הצירים המובילים לשוק הסיטונאי סגורים.

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

50לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה של פסח הרב זמיר כהן:

ערכה לילדים לליל הסדר

והגדת - הרבנית ימימה מזרחי

כיסוי פסח מהודר מסאטן משובץ אבנים עם נצנצים מוזהבים מעוגל

גביע קידוש מהודר "להבה"

ערכת יצירה מעמד מהודר לבקבוק יין

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה