חדשות בארץ

שוטרים שילמו עבור מזון ותרופות הגנבת

שוטרי תחנת הראל הגיעו לסנטר פארם לאחר דיווח על גניבה. כשגילו שמדובר באישה שניסתה לצאת מבלי לשלם על תרופות ומזון עבור בתה התינוקת, מיד שילמו עבורה

| ה' כסלו התשע"ו |
אא

שוטרי תחנת הראל הוזעקו לסניף סנטר פארם במבשרת ציון, לאחר קבלת דיווח על גניבה. כשהגיעו, נדהמו השוטרים להבין שמדובר באישה עם ילדה בת שנתיים, שניסתה לגנוב מזון, ותרופות עבור בתה התינוקת.

האישה, נשואה ואם לשתי בנות – פעוטה בת שנתיים שהייתה עמה באירוע, ותינוקת בת כמה חודשים שנשארה חולה בבית. האישה סיפרה לשוטרים כי כלכלת וטיפול הבנות מוטלים עליה. כששמעו השוטרים את דבריה, לא היססו ושילמו על מוצריה.

(צילום: shutterstock)

ראש קבוצת השוטרים בתחנת הראל, רס"ר שי אביצדק אמר כי: "הגענו לקניון הראל בעקבות דיווח על אדם שנתפס בגניבה מאחת החנויות. קב"ט החנות הפנה אותנו לאישה צעירה שישבה עם תינוקת ובכתה. האישה היתה מאוד נסערת, וכל הזמן ניסתה להסביר את עצמה. ביקשנו לראות את תוכן השקיות, כדי להבין את אופי הגניבה. הופתענו לגלות את המוצרים שהיא בחרה לקחת: תרופות, מוצרי מזון, ושאר מוצרי תינוקות. לא היה לנו מקום להתלבטות, פשוט שלפנו את הארנקים ושילמנו על המוצרים".

בהמשך, לקחו השוטרים את האם לתחנת הראל, שם פנו לשירותי הרווחה. "הבנו ממנה שהיא אפילו לא יודעת מהי רווחה, מיד קישרנו אותה לגורמים הרלוונטיים, שהחלו כבר בתהליך של טיפול שכולל ביגוד, מזון וסיוע בשילוב. בנוסף, הבהרנו לה שבכל עת היא יכולה להגיע אל התחנה, ולקבל שם כל סוג של סיוע לו תזדקק. הסברנו לה כי גניבה אינה פתרון, ותמיד נשמח לעמוד לשירותה ולהגיע יחד איתה לפתרון".

מנהל סניף סנטר פארם במבשרת ציון, רמי רינת אמר כי "על פי הנוהל ברשת, היינו חייבים להזמין משטרה. חשוב להבין שלא כל קריאה למשטרה משמעותה הגשת תלונה. אני מודה בשם סנטר פארם לשוטרים, רשת סנטר-פארם התרגשה מאוד. על המוצרים ששולמו נגבו מחירי עלות בלבד".


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (88 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים