חדשות בארץ

נתניהו בחרמון: "חיזבאללה צריך להבין - אנחנו נחזיר את הביטחון"

ראש הממשלה ביקר בחרמון ושוחח עם לוחמי יחידת האלפיניסטים וחטיבה 188 המוצבים בגזרה: "אנחנו בקרב מעזה ורפיח עד החרמון, ובאמצע נלחמים גם בטרור ברחבי הארץ"

(צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)(צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)
אא

(וידאו: עומר מירון, לע"מ. סאונד: בן פרץ, לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (חמישי) ביחידת האלפיניסטים ובחטיבה 188, המוצבים בהר החרמון.

במהלך הביקור קיבל נתניהו סקירה מבצעית ממפקד אוגדה 210 תא"ל ציון רצון וממפקד יחידת האלפיניסטים סא"ל (מיל') מ׳, וקיים שיח עם המפקדים על פעילותם המבצעית בגזרה. בסקירה הציגו המפקדים בפני ראש הממשלה את הכוחות שנמצאים בחזית הצפונית, ודיברו על האפשרויות העתידיות בגזרת חטיבה 188 שעלתה לצפון לפני כשבוע מעזה. 

לאחר מכן נפגש נתניהו עם מפקדי ולוחמי יחידת האלפיניסטים וחטיבה 188, ושמע מהם על פעילותם והתייצבותם בגזרה מתחילת המלחמה ועל נכונותם להמשך הלחימה.

"קודם כל אני שמח לראות אתכם. קיבלתי עכשיו סקירה ממפקד האוגדה והמפקדים שלכם על הפעילות שלכם, ואני רוצה קודם כל להצדיע לכם",  אמר נתניהו ללוחמים. "אתם עושים עבודה יוצאת מן הכלל מתחילת המלחמה, מהדרום לצפון, ואנחנו במלחמה".

"אנחנו בעצם בקרב מעזה ורפיח ועד החרמון, ובאמצע גם נלחמים בטרור ברחבי הארץ, כמו שקרה היום. אני רוצה לשלוח קודם כל תנחומים למשפחה של הנרצח, וכמובן איחולי החלמה לפצועים".

"בדרום יש לנו יעד אחד פשוט - זה ניצחון מוחלט", הצהיר נתניהו. "אנחנו בדרך לחיסול החמאס וגם לשחרור החטופים שלנו. אנחנו לא נרפה עד שנשיג ניצחון מוחלט".

"בצפון יש לנו יעד פשוט - להחזיר את התושבים. כדי להחזיר את התושבים אנחנו צריכים להחזיר את תחושת הביטחון, וכדי להחזיר את תחושת הביטחון צריכים להחזיר את הביטחון - וזה יושג. לא נרפה מזה. נשיג את זה באחת משתי דרכים: בדרך צבאית - אם נידרש; בדרך מדינית - אם יתאפשר. אבל בכל מקרה חיזבאללה צריכים להבין - אנחנו נחזיר את הביטחון. אני מקווה שהמסר הזה ייקלט שם". 

"אתם חלק מהמסר הזה. כל עם ישראל עומד מאחוריכם. גאים בכם, עומדים מאחוריכם ומאמינים בכם", סיכם ראש הממשלה.

תגיות:חיזבאללהבנימין נתניהוהר החרמוןחרבות ברזל

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה