מעניין

יעל בר זוהר דיברה על אחיינה ופרצה בבכי: "הוא הדם שלי, אני רועדת"

עילי ברעם ז"ל, אחיינו של גיא זוארץ, נרצח בטבח הנוראי של חמאס. בר זוהר שחזרה לשדר לראשונה מאז לא הצליחה לעצור את הדמעות. "היה ברור שנדבר על זה וזה פשוט ישר מציף, אז אני מתנצלת", אמרה

(צילומים: Miriam Alster / Flash90, Flash90)(צילומים: Miriam Alster / Flash90, Flash90)
אא

הטבח הנורא של חמאס ב-7 באוקטובר, בו מחבלי החמאס רצחו בדם קר משפחות שלמות, גבה מחיר כבד גם עבוד משפחת זוארץ. האחיין של גיא זוארץ, בעלה של יעל בר זוהר, עילי ברעם ז"ל – נרצח.

לראשונה מאז, בר זוהר חזרה לשדר לצדו של ניב רסקין. "זה קשה מאוד, היה ברור שנדבר על זה וזה ישר מציף, אז אני מתנצלת", אמרה ובכתה. "עילי הוא הבן של אחות של גיא. הוא אחיין שלנו, ולפעמים כשהייתי מדברת עליו ואומרת 'אחיין של גיא', אז ישר הוא היה אומר לי 'מה זה אחיין של גיא? אנחנו לא משפחה? אני לא אחיין שלך?'. גיא ואני 20 שנה ביחד, מבחינתי הוא ממש דם שלי. אני זוכרת אותו ילד הכי מתוק בעולם, הוא גדל להיות, בא לי להגיד גבר, אבל אני מרגישה שהוא נקטף לפני, בן 27".

"בהתחלה קיווינו שאולי הוא מסתתר", סיפרה. "הוא לא סיפר לאן נסע. הוא היה עם עוד שני חברים באוטו, ואמא של אחד החברים התקשרה אליי לשאול אם אחות של גיא דיברה עם עילי כי נותק הקשר. היא דיברה איתם פעמיים ואנחנו בכלל לא היינו בארץ ואז לא הבנו את גודל האירוע. ואז כמובן צללנו לתוך הטירוף הזה וחיפשנו אותם.

"הם פשוט ראו טילים, הם אפילו לא ידעו שיש מחבלים, רוצחים בדרך. הם ישר נכנסו לאוטו ונסעו, כנראה שהם היו בין המכוניות הראשונות שהמחבלים רצחו. יש להם חברים שהיו כמה מכוניות מאחוריהם שבנס הצליחו לעשות פרסה ולחמוק. הם סיפרו לנו את הרגעים האחרונים. אנחנו נאחזים בתקווה שהם לא הספיקו להבין הרבה, ואנחנו מקווים שזה היה מהיר. אנחנו מתגעגעים אליו מאוד. כל הקורבנות של הטבח המזוויע הזה - זה בלתי נתפס, זה קשה, אני רועדת".

תגיות:גיא זוארץיעל בר זוהרחרבות ברזלמלחמת חרבות ברזל

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה