הסברה ישראלית

יוסף חדאד 'מתפוצץ' על תומך חמאס: "רואים את הפרצוף האמיתי שלכם"

"אף תומך חמאס לא ישתיק אותי. לא בתקשורת ולא בשום מקום! את המסר שלי אני אמשיך להעביר לכולם כל הזמן: חמאס זה דאעש": יוסף חדאד ישב בפאנל עם תומכי חמאס כדי להוציא את כל האמת גם שם, ללא פחד

  • א' חשון התשפ"ד
אא

יוסף חדאד ממשיך להגיד לעולם את האמת על ארגון חמאס, מבלי לפחד מאף אחד. 

בפאנל מיוחד שבו השתתף השבוע, ושבו נכחו גם כמה תומכי חמאס שסירבו לגנות את הטבח ביישובי העוטף, אמר חדאד את הדברים הבאים: "ב-7 באוקטובר פלשו אלפי מחבלים של חמאס מעזה לדרום ישראל. הם טבחו בילדים שהיו במסיבה, נכנסו לבתים של משפחות, הרגו את כולם כולל הילדים, שחטו אותם. אמא אחת נהרגה עם העובר שלה, והם נחטפו - ילדים, נשים, אנשים, ותינוקות. וכשהם חזרו לעזה הם שמחו וחיללו את הגופות. אם אתם רוצים להאשים מישהו במה שקרה, תאשימו את חמאס".  

בנקודה מסוימת מתערב בשיחה אדם נוסף שמנסה להוכיח את חדאד על שאינו מתאר את שגרת יומם של הפלסטינים, אך חדאד לא נשאר חייב ואומר: "זה שקר. זה שקר. אתה מגנה את חמאס?", הוא שואל והערבי עונה שלא. 

"אני רוצה להגיד לך תודה", אומר חדאד אחרי שהוא מתאר את הזוועות שחוללו המחבלים. "אתה עושה לי את העבודה מבלי שאני צריך בכלל לדבר. אתה חסר אנושיות. אתה אפילו לא מסוגלת לגנות את המחבלים על שרצחו 1,300 אנשים. ואתה יודע למה אתה לא רוצה שאדבר? כי אתה לא רוצה שהצופים יידעו את האמת.".

תגיות:הסברה ישראליתיוסף חדאדחמאס

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה