חדשות בארץ

בית המשפט: בן כספית יפצה את אריה דרעי ב-40 אלף שקל

במסגרת תביעת לשון הרע שהגיש יו"ר ש"ס נגד העיתונאי, קבע השופט אביים ברקאי: "התביעה מתקבלת באופן חלקי ואך ורק ביחס לאמירה המייחסת לתובע ולפיה 'דמם של 45 נספי אסון מירון מרוח על ידיו'". ישלם גם הוצאות משפט

  • י"א אלול התשפ"ג
(צילום: Tomer Appelbaum / POOL)(צילום: Tomer Appelbaum / POOL)
אא

בן כספי יפצה את אריה דרעי: בית המשפט השלום בתל אביב קיבל באופן חלקי את תביעת לשון הרע של יו"ר ש"ס, ח"כ אריה דרעי, נגד העיתונאי בן כספית.

דרעי תבע את כספית בגין דברים שהשמיע העיתונאי נגדו בעבר. הוא חייב אותו לפצות את דרעי ב-40 אלף שקל, בתוספת 20 אלף שקל הוצאות משפט.

את דרעי ייצג עו"ד אילן בומבך. השופט אביים ברקאי כתב בפסק הדין כי "התביעה מתקבלת באופן חלקי ואך ורק ביחס לאמירה המייחסת לתובע ולפיה ׳דמם של 45 נספי אסון מירון מרוח על ידיו'".

בכתב התביעה שהגיש דרעי ב-2021 נגד כספית נכתב: "לא רק שהנתבע הלבין את פניו של התובע, אלא הוא גם 'שפט' אותו. שכן בחודשים האחרונים דנה בעניין ועדת חקירה ממלכתית ששומעת עדים מעדים שונים והיא אמורה להכריע בדבר אחריותו של אדם זה או אחר לאסון. במילותיו אלה, התערב הנתבע בגסות בהליך משפטי תלוי ועומד, מתוך כוונה ברורה להשפיע שלא כדין על ועדת החקירה". דרעי טען גם כי כספית לא ביקש את תגובתו טרם פרסום הטור.

תגיות:אריה דרעיבן כספית

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה