חם ברשת

יוסף חדאד למפגינים באוניברסיטת תל אביב: "צבועים. אתם לומדים פה, לא בג’נין"

יוסף חדאד השתתף ביממה האחרונה בהפגנה פרו-פלסטינית שערכו ערבים ישראלים באוניברסיטת תל אביב, ושאליהם הצטרפו גם סטודנטים יהודים. "אתם צבועים", צעק כלפיהם. "אתם לומדים פה, לא בג'נין או ירדן"

אא

יוסף חדאד השתתף ביממה האחרונה בהפגנה פרו-פלסטינית שערכו ערבים ישראלים באוניברסיטת תל אביב, ושאליהם הצטרפו גם סטודנטים יהודים. 

זה מה שצעק יוסף חדאד במהלך ההפגנה, מבלי להתבייש ומבלי לפחד מאף אחד: "אני פה בפנים שלהם ואני אגיד להם שהם צבועים וכפויי טובה. אתם לומדים באוניברסיטת תל אביב. לא בג'נין, לא ברמאללה, לא בירדן. בתל אביב. לא אעצור מול אותם צבועים כפויי טובה, שבאים לכאן, לומדים פה, מקבלים תואר ראשון, תואר שני. יש כמה שהופכים להיות פרופסורים ומרצים בכירים. ומה? באים ותומכים במחבלים שעלולים להרוג יהודים וערבים. 

"הרי זה גם קרה. למה, ערבים לא נרצחו על ידי טרוריסטים? שאני אזכיר לכם את אמיר חורי? קודם כל, בראש ובראשונה, הם הורסים את החברה שלנו, את החברה הערבית-ישראלית. חבר'ה, השותפות במדינת ישראל קיימת, חיה ובועטת. החיים המשותפים בין יהודים וערבים קיימים. החברה הערבית, תאמינו לי, שקטה ומפוחדת בגלל קולות קיצוניים כמוהם. אל תתנו לקול הזה לנצח ולהחליש את הקולות שלנו. הקולות שרוצים בשותפות, אני מתחנן אליכם - אל תתנו להם".

צפו בדברים שאמר לפני ובמהלך ההפגנה:

 
 

 

 

בשלב מסוים, כשמספר סטודנטים ערבים צעקו עליו ואף הגיבו באלימות פיזית, הוא לא נרתע והגיב בערבית:

 

וזה מה ש'צייץ' באנגלית לקהל עוקביו מהעולם כולו:

אני לא יכול לראות צבועים ואני לא יכול לראות תומכי טרור...אבל יותר מכל אני לא יכול לראות צבועים שתומכים בטרור! אז הגעתי לאוניברסיטת תל אביב, להפגנת הזדהות עם המחבלים בג'נין על ידי התלמידים המחפירים ששם, להגיד להם מה אני חושב עליהם. 
 

 

תגיות:ישראלסטודנטיםהסברה ישראליתערבים

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה