חדשות בארץ

פרסומי ניסא: מעל 1,000 הדלקות ציבוריות יתקיימו מדי יום ברחבי הארץ

"מבצע חנוכה": אור החנוכה יגיע למאות אלפים באמצעות 1,000 הדלקות ציבוריות ופרסום הנס

  • כ"ד כסלו התשפ"ג
אא

היערכות שיא: מדי יום יתקיימו 1,000 הדלקות ציבוריות ברחבי הארץ. ההדלקות ייערכו במרכזי הערים, במרכזים מסחריים, במפעלים, בבתי רפואה, בבתי אבות, בבסיסי צבא, בקהילות מגוונות, במשפחות נפגעי טרור, בקרב קשישים בודדים, ובעוד אינספור מקומות מגוונים. במהלך אותן הדלקות יעניקו שלוחי חב"ד סופגניות טריות וחומרי הסברה חסידיים ומרהיבי עין על מהותם של ימי החנוכה.

אחד הפרויקטים החדשים השנה הוא 'חנוכה ביחד', במסגרתו מקיימים שלוחי חב"ד הדלקות ציבוריות בבניינים רבי קומות ברחבי הארץ, בהשתתפות תושבי הבניין וילדיהם. שלוחים רבים דיווחים בשנים האחרונות כי אלפים רבים, מהציבור הרחב, השתתפו מידי יום בהדלקות וזכו לטעום מאור החנוכה ולשמוע דברי תורה על האור המופלא של ימי החנוכה.

פרויקט הבניינים דורש לוגיסטיקה רבה ולצורך קם הוקם מיזם 'שגרירים' - אליו גויסו מאות מקורבי בתי חב"ד מכלל הציבורים, המקיימים את הפעילות, באמצעות תיק פעילות מיוחד שהם מקבלים מבעוד מועד. גיוס ה'שגרירים' הזניק את הפעילות לשיאים חדשים. "באמצעות צוות 'שגרירים', הגענו לכרבע מהבניינים בחריש. זה עשה רעש גדול בעיר", סיפר השליח הרב דוד כהן מחריש.

פרויקט מיוחד נוסף, הוא הבאת אור החנוכה לילדי ישראל, באמצעות תכנית עשירת תוכן, המנגישה את סיפור החנוכה ואת המסרים החינוכיים שלה, בהפקות מרגשות ומושקעות.

יחס מיוחד יהיה, במסגרת מבצע קדוש זה, לאנשי כוחות הביטחון. הרבי הורה לקהל החסידים לצאת לבסיסי כוחות הביטחון ולהביא את אור החנוכה לכל אחד ואחד, גם בבסיסים מרוחקים אי-שם.

"צריך לוודא שבכל מוצב תהיה חנוכייה ויסדרו גם שבכל יום ידליק חייל אחר, וכך יזכו שמונה יהודים בהדלקת נר חנוכה", אמר הרבי זצ"ל באחת משיחות הקודש. במהלך ימי החנוכה, צפויים אלפי החסידים והשלוחים לקיים הדלקות בבסיסים רבים ולהביא את אור החנוכה לאנשי כוחות הביטחון.

"בשנת 'הקהל' מבצע חנוכה השנתי יקבל תוספת אור משמעותית על ידי צבא השלוחים של הרבי", אומר יו"ר צעירי חב"ד הרב יוסף יצחק אהרונוב, "המשימה שעומדת לעיניי כולנו - שלא יהיה יהודי אחד שאור החנוכה לא יגיע אליו".

תגיות:חנוכיהחנוכה

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה