חדשות בארץ

החשוד במעורבות בהיעלמותו של מוישי קליינרמן – שוחרר ממעצר

הוריו של מוישי, שמואל וגיטי קליינרמן, מסרו בתגובה על שחרור החשוד ממעצר: "מצפים ודורשים שהמשטרה תמשיך לפעול למען החזרתו של בננו הביתה באמצעות כל הכלים המקצועיים שעומדים לרשותה"

  • ה' תמוז התשפ"ב
מוישי קליינרמן (התמונה - באדיבות המשפחה)מוישי קליינרמן (התמונה - באדיבות המשפחה)
אא

החשוד במעורבות בהיעלמותו של הנער מוישי קליינרמן בן ה-16, שנעצר לפני כשבוע, שוחרר הערב (שני) על ידי המשטרה ללא תנאים מגבילים. על פרטי החקירה והחשוד הוטל צו איסור פרסום.

הוריו של מוישי, שמואל וגיטי קליינרמן, מסרו בתגובה: "אנו מצפים ודורשים שהמשטרה תמשיך לפעול למען החזרתו של בננו הביתה ותפעל באמצעות כל הכלים המקצועיים שעומדים לרשותה למען כך. כבר 100 ימים שמוישי לא בבית, ולצערנו עדיין אין קצה חוט משמעותי שיוביל לבשורה".

"אנו מודים לעם ישראל ולתקשורת שתומכים בנו בימים אלה ומבקשים להמשיך להתפלל עימנו לחזרתו הביתה של בננו היקר".

מוקדם יותר היום פנו הוריו של מוישי במכתב לשר הביטחון בני גנץ, בבקשה שיערב את כוחות הביטחון בחיפושים אחרי בנם. "פנינו למשטרה כדי שיעזרו לנו לאתרו, וגם אנו מצידנו עושים מאמצי על בנושא. עד כה כל הנסיונות לאתרו עלו בתוהו. אי אפשר לתאר את הקושי והצער, את הדאגה לחייו כל שנייה. אנו חווים כבר 100 יום של מתח אין-סופי, סימן שאלה אחד גדול שנוגס בנו באכזריות, רגע אחר רגע".

"המשטרה מעורבת בנושא כבר שלושה וחצי חודשים, ומשום מה לא רואים התפתחות מיוחדת, ואין שום קצה חוט", הוסיפו ההורים. "מדובר פה בחשש לחייו של קטין, אזרח ישראלי, בכל רגע שעובר. אנו פונים אליך כמוצא אחרון בתור האדם שיכול לעזור לנו. גם אתה אבא, ואתה יכול להבין קצת מה שעובר עלינו כהורים, בדאגה יומיומית שמאיימת להוציא אותנו מדעתנו. חוסר הוודאות פוגע ביכולת שלנו לתפקד נורמלי בבית, לטפל בשבעת ילדינו האחרים, בעבודה ובלימודים".

"אנחנו מתחננים אליך. אתה האחראי על הצבא ועל שירותי הביטחון, עזור לנו למצוא את מוישי האהוב שלנו. אין לנו יום ולא לילה, כל רגע קריטי. כידוע אנו מתגוררים ביהודה ושומרון, הריבון כאן הוא הצבא עליו אתה אמון. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה שתיכנס לתמונה ותפעיל את הצבא, תכניס את היחידות לאיתור נעדרים ותעזור לנו למצוא את מוישי שלנו".

"כידוע מקום היעדרותו במירון – מקום גאוגרפי קשה, ונאמר לנו על ידי רבים שלצבא יש יכולות מבצעיות גבוהות לאיתורו כמו: עוקץ/איתן ומרול. אנחנו בטוחים שאם כבודו יפעל, יפעיל ויעשה כל שביכולתו נמצא את מוישי ונחזירו הביתה בהקדם", סיכמו בני הזוג קליינרמן את פנייתם הכואבת.

תגיות:בני גנץמשטרת ישראלנעדרמוישי קליינרמן

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה