קורונה

הזוי: חולה קורונה יצא חיובי ב-78 בדיקות שעשה. כמה זמן הוא יושב בבידוד?

חליתם בקורונה והחלמתם או שלא חליתם בכלל? תגידו תודה רבה: גבר בן 56 מטורקיה שביצע 78 בדיקות אנטיגן - יצא חיובי בכולן. אז כמה זמן הוא יושב בבידוד? גם אתם תתקשו להאמין

שתף במייל
| י"ג אדר א' התשפ"ב |
whatsapp
אא

חליתם בקורונה והחלמתם או שלא חליתם בכלל? תגידו תודה רבה: לאחרונה עלה לכותרות סיפורו של מוזאפר קייאסאן בן ה-56 מטורקיה, שביצע 78 בדיקות אנטיגן - שכולן יצאו חיוביות. 

נשמע הזוי? אתם צודקים. את הבדיקות ביצע קייאסאן מאז סוף שנת 2020 - מה שאומר למעשה שהוא לא יצא מהבידוד כבר 14 חודשים. לתקשורת סיפר קייאסאן כי את ימי הבידוד בילה לסירוגין בין ביתו לבין בית החולים, היות והוא גם חולה לוקמיה. 

"נמאס לי לא לראות את הילדים והנכדים, זה מאוד קשה לי", הוא אומר. "אני רוצה שזה ישתנה ורק הממשלה יכולה לעשות שזה יקרה. אני היום מדבר עם הילדים שלי רק בשיחות וידאו או דרך החלון. זה מאוד קשה שאני לא יכול לחבק את הקרובים שלי".

מי שנמצא איתו בבית הם אשתו ובנו, שלמרבה הפלא - הבדיקות של שניהם יצאו שליליות מאז 2020.

"אני רוצה שהממשלה תעזור לי לקבל פטור מחוקי הקורונה שבמדינה שלי", הוא אומר. "מעולם לא יצאתי שלילי בבדיקת קורונה, מאז שחליתי. הרופאים אומרים שזה קשור ללוקמיה שלי, כי היא גרמה להחלשה כללית של מערכת החיסון. עכשיו החלמתי מהקורונה ומה שיוצא חיובי בבדיקות, זה כנראה השאריות של המחלה. אני גם לא יכול לקבל את החיסון עדיין עד שהגוף שלי יתנקה לגמרי מהשאריות של הנגיף", הוא מסכם. 

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

50לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה של פסח הרב זמיר כהן:

ערכה לילדים לליל הסדר

והגדת - הרבנית ימימה מזרחי

כיסוי פסח מהודר מסאטן משובץ אבנים עם נצנצים מוזהבים מעוגל

גביע קידוש מהודר "להבה"

ערכת יצירה מעמד מהודר לבקבוק יין

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה