חדשות בארץ

"התעמרות במקום העבודה": סגן ראש מח"ש מאיים לתבוע את שי ניצן

סגן ראש מח"ש, משה סעדה, שלח מכתבי התראה לפרקליט המדינה לשעבר שי ניצן ולראש מח"ש קרן בר-מנחם, בהם איים בתביעה נגדם בגין התעמרות במקום העבודה

משרדי מח"ש (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)משרדי מח"ש (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
אא

סגן ראש המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש), משה סעדה, מאיים בתביעה נגד פרקליט המדינה לשעבר שי ניצן ומנהלת מח"ש קרן בר-מנחם, וזאת בגין התעמרות במקום העבודה.

במכתבי התראה לפני נקיטה בהליכים ששלח עורך דינו של סעדה, עודד סבוראי, לניצן ולבר-מנחם, צוין כי התביעה מופנית כנגד משרד המשפטים כמעסיק ונגדם באופן אישי. סעדה הציע לשניים, באמצעות עורך הדין, ליישב את המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט עד יום חמישי הקרוב.

כזכור, לפני כשלושה שבועות הודיע פרקליט המדינה עמית איסמן לסעדה כי הוא מתכוון לפטרו, בכפוף לשימוע, וזאת בנימוק של "אי התאמה". הרקע להודעה הינו היחסים העכורים בין סעדה ובר-מנחם. במשרד המשפטים טוענים כי סעדה פועל מזה זמן נגד ראש מח"ש ואינו מקבל את מרותה. מנגד, סעדה טוען כי בר-מנחם מתנכלת לו במכוון על רקע מאבקו בניסיונות לטייח שחיתות במשטרה ובמח"ש והביקורת שהטיח בה על התנהלותה.

בריאיון לכאן חדשות, הבהיר סעדה כי הוא לא מתכוון לוותר וייאבק על תפקידו: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה. כל אחד יעשה מה שהוא רוצה. זו המערכת, זכותה לעשות, זכותי להילחם בזה ויהיה מה שיהיה. יש עכשיו משחק פתוח, הכל ייצא בעתו ובזמנו".

במשרד המשפטים מסרו בתגובה: "אין בדעתנו להתייחס בתקשורת לעניינים אישיים הקשורים לעובדי המשרד".

תגיות:משרד המשפטיםשי ניצןמח"שמשה סעדה

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה