חדשות בארץ

בניה פרץ שנפצע בפיגוע בצומת תפוח החל להניע את ידיו

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, סיפר כי תלמיד ישיבת איתמר, שנפצע באורח קשה בפיגוע לפני חמישה חודשים, החל להניע את ידיו: "ניסים עצומים. הוריו ביקשו למסור כי התפילות וההזדהות של כל עם ישראל מחזקות ומעודדות אותם מאוד"

דגן עם בניה פרץ ואביו (צילום: עמוד הפייסבוק של דגן)דגן עם בניה פרץ ואביו (צילום: עמוד הפייסבוק של דגן)
אא

בחסדי שמיים: בניה פרץ, תלמיד ישיבת איתמר שנפצע באורח קשה בפיגוע בצומת תפוח, החל להניע את ידיו. כך סיפר הערב (שני) ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, בעמוד הפייסבוק שלו.

"בניה פרץ הוא מלח הארץ", כתב דגן. "תלמיד הישיבה הגבוהה באיתמר, שעמל בתורה ובמקביל התאמן וחלם להתגייס לסיירת מטכ"ל. לפני חמישה חודשים, מרצח פחדן מ'הרשות הפלסטינית' ירה מטווח קצר בצעירים שעמדו בטרמפיאדה בצומת תפוח ונמלט מהמקום כאחרון הפחדנים".

"חברו של בניה לספסל הלימודים יהודה גואטה הי"ד, שעמד לידו, נפצע אנושות ולצערנו מת מפצעיו. בניה נפצע קשה מאוד והובהל לבית החולים, שם הצוות הרפואי המסור כולו נלחם על חייו. כתוצאה מפגיעות הירי, שותק בניה מהצוואר ומטה. הוא ראה ושמע, אבל לא יכל לעשות כלום בכוחות עצמו".

"בניה הוא נער מלא אמונה, לוחם. לוחם אמיתי. בניה לא ויתר ולא מוותר. הוא נאבק במלאך המוות וניצח. נאבק בכל כוחו בשיתוק הנורא – וב"ה מתחיל לנצח גם בקרב הזה".

דגן הוסיף וכתב: "ביום הפיגוע הנורא ובימים שלאחריו נסעתי לבית החולים ללוות את בניה ואת משפחת פרץ היקרה. משפחה שתומכת ב-100% במסירות אינסופית בבנם היקר, שנמצאת איתו יום יום ונלחמת איתו ממש. אני שמח לספר כי בניה כבר מצליח להזיז את הידים ולהתנייד בעזרת הרופאים. עם תנועתיות ביד ימין עד לשורש כף היד, ואף מזיז קצת את יד שמאל. ניסים עצומים! ועם האמונה והעקשנות של בניה והתפילות של עם ישראל – בעזרת השם זו רק התחלה".

"הוריו של בניה מעדכנים אותי כל הזמן, מעבר להתקדמות המרגשת במצבו הרפואי, גם על המבקרים הרבים מהישיבה באיתמר, מההתיישבות בשומרון ומכל גווני הקשת בעם ישראל שבאים לבקר ולחזק. אביבה ועופר, הוריו היקרים של בניה, ביקשו ממני למסור לכל עם ישראל כי התפילות וההזדהות של כל עם ישראל מחזקות ומעודדות אותם מאוד".

"אביו עופר ביקש להוסיף ולהדגיש, כי המענה האזרחי ההולם לו הם מצפים מהממשלה אחרי הפיגוע הוא תנופת בנייה בלב השומרון והקמה של היישוב אביתר על ידי המדינה, בצמוד למקום הפיגוע".

אנא עשו חסד והמשיכו להתפלל לרפואת בניה בן אביבה בתוך שאר פצועי וחולי ישראל.

תגיות:צומת תפוחפיגועיוסי דגןבניה פרץ

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה