פעילות הידברות

בט"ו באב הקרוב, משהו אחר הולך לקרות

כשהבדידות מייאשת ולא רואים את החתונה באופק, בהידברות מבינים את כאבך. מסרו את שמכם ללא עלות לתפילה עולמית נדירה ומרגשת בט"ו באב הקרוב, שבה רבני ומקובלי הידברות יעתירו בעבורכם ב-15 מקומות מיוחדים המסוגלים לישועה

  • ה' אב התשפ"א
(צילום: shutterstock)(צילום: shutterstock)
אא

כשהייאוש גדול כל כך, התפילה מתמעטת עד שהיא נעלמת.

הבדידות קשה עליך. אל חדרך בבית ההורים, החדר שלך מאז הילדות, נכנסים עצב, ייאוש ודאגות. בשבתות תחושת הבדידות מכבידה עוד יותר. בני המשפחה שולחים אליך מבטים של רחמים כשבן הדוד, הצעיר ממך בהרבה, ואשתו, מגיעים עם ילדים, מאושרים ושמחים, ומשתפים בחוויות גידולם. ואצלך? סכין בלב הוא לא דימוי. זה ממש כואב. יש לך שמחה בשמחתם, אבל מה עם השמחה שלך? הרצון להינשא כל כך גדול, אבל החתונה לא נראית אפילו באופק.

"קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף", אמרו חז"ל.

ונכון, מרגישים את זה בלב מזמן היקיצה בבוקר עד הרגע שבו העיניים נעצמות בלילה.

כשהייאוש גדול כל כך, התפילה מתמעטת עד שהיא נעלמת.

היא לא תיעלם. יש מי שדואג לך. יש מי שכואב את כאבך. יש מי שרוצה לראות אותך תחת החופה, ויש מי שיתפלל עבורך!

הרבנים והמקובלים של הידברות יתפללו עליך בתפילה עולמית. זה קורה בט"ו באב הקרוב. הם אנשים מיוחדים שכל כולם עשייה ציבורית למען עם ישראל. שליחיו של מקום שהקדישו את חייהם לתורה הקדושה יזכירו את שמך בפני היושב במרומים ויסייעו לך למצוא את זיווגך. מעמד התפילה המרגשת יקרה בחמישה עשר באב, ובחמישה עשר מקומות מיוחדים המסוגלים לישועות.

למסירת שמות ללא עלות, לחצו כאן

 

מהו בעצם ט"ו באב, ומדוע הוא קשור לרווקים ולרווקות המבקשים את זיווגם?

"לא היו ימים טובים לישראל כחמישה עשר באב", נכתב במשנה. חכמינו זיכרונם לברכה קבעו כי ט"ו באב הוא יום המסוגל למציאת זיווג כשר והגון. בכוח התפילה, המקבל ערך סגולי מיוחד ביום המופלא הזה, תוכלו לזכות להגיע עד לפני כיסא הכבוד, שם ספרי הזיווגים נקראים בעת פתיחת שערי השמיים.

במעשה זה של אהבת חינם וערבות הדדית יפעלו הרבנים והמקובלים של הידברות למען ישועתכם.

למסירת שמות ללא עלות, לחצו כאן

מעוניינים לקרב את הישועה? רוצים שירבו בתפילות עליכם?

אם אתם שואפים להגדיל את הסיכוי למצוא את זיווגכם בזמן הקרוב, הרבנים והמקובלים של הידברות יסייעו לכם. הם יעתירו בעבורכם, ויזכירו את שמכם בתפילתם במשך 40 יום וארבעים לילה ברציפות עד תום ימי הרחמים והסליחות! הם יעשו זאת ב-15 המקומות המסוגלים לישועה. כן! 40 ימים ולילות ובהם שמכם מוזכר בתפילה!

מה הערך של תפילה רצופה במשך 40 יום?

"ואנכי עמדתי בהר ארבעים יום וארבעים לילה וישמע ה' אלי". על פי המדרש, בתקופת ימי הסליחות והרחמים עלה משה רבנו עליו השלום אל ההר, כדי להעתיר בתפילה על עם ישראל לפני היושב במרומים.

הרבנים והמקובלים של הידברות ממשיכים במסורת זו. מתוך אהבת ישראל ותחושת שליחות לסייע לכל רווק ולכל רווקה, הם יזכירו את שמותיכם בתפילה עולמית, מרגשת ומלאת עוצמות רוחניות ביום המיוחד הזה, המסוגל למציאת זיווג זה יקרה ב-15מקומות בארץ ומחוצה לה, מקומות המסוגלים למציאת זיווג כשר והגון. אילו מקומות?

הכותל | קבר רחל | חברון מערת המכפלה | רבי שמעון ובנו במירון | רבי מאיר בעל הנס | רבי יונתן בן עוזיאל | השל"ה בטבריה | הרמב"ם הקדוש | רבי עקיבא | רבי נחמן באומן | בעל שם טוב באוקראינה | לוי יצחק מברדיטשוב | בעל התניא | בבא סאלי

קחו חלק בבניין הרוחני של עם ישראל, ורבני הידברות יסייעו לכם בבניין הבית הרוחני הפרטי שלכם!

רווקים ורווקות יקרים, יש לכם כעת הזדמנות פז היסטורית להשתתף בבניית מקווה טהרה במדינה מוסלמית ללא מקווה!

רוצים שרבני הידברות יתפללו עליכם במשך 40 ימים ולילות? רוצים לזכות במצוות יקרות? בואו והצטרפו אל היוזמה להרבות טהרה ושלום בעם ישראל ולבניית מקווה טהרה במדינה מוסלמית שבה גרים יהודים ואין בה אפילו מקווה אחד! תנו יד למסירות הנפש של המצווה המיוחדת הזו כי טהרת עם ישראל היא מקור החיות שלו. יש לכם הזדמנות היסטורית יוצאת דופן לחזק את שרשרת הדורות של עם ישראל באמצעות תרומה פשוטה שתסייע למחלקת "מתחברות" בפעילותה הקדושה וכן לשפץ מקוואות נוספים. הרווח הוא כפול.

אל תחמיצו את המעמד המכובד. התקשרו למסירת שמכם לתפילה בת 40 יום ו-40 לילה, השתתפו במצוות הקמת מקווה הטהרה, ותוכלו גם לבחור מבין שלוש מתנות מרגשות ומיוחדות!  

כוס כסף לברכות החופה. כוס מיוחדת שבירך עליה במיוחד עבורכם גדול הדור, הרב חיים קנייבסקי, שליט"א. ביום חופתכם תוכלו להשתמש בכוס הקידוש, לשתות ממנה ולהרגיש שסגרתכם מעגל: השתדלתם למען עם ישראל, ועם ישראל השתדל למענכם!

טלית חתנים מבורכת מפי מורינו ורבותינו, גדולי ישראל, שליט"א. כמה מרגש זה יהיה להתעטף בטלית המיוחדת הזו מתחת לחופה, ולקבל תחושת חמימות בידיעה שהיא מבורכת כל כך.

ברכת כלה או ברכת חתן מעוצבים בכריכה, בתוספת קמע.

אל תחמיצו את ההזדמנות המיוחדת! הירשמו כעת. בן הזוג שלכם מחכה לכם.

תגיות:ט"ו באבפעילות הידברות

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה