חדשות בארץ

ש"ס קיימה ישיבה לזכר מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל: "חסר כל יום וכל שעה"

בישיבה מיוחדת לזכרו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל, סיפר יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי, על הגעגועים הגדולים אליו: "אנחנו חייבים להנחיל את זכרו לדורות הבאים"

  • ב' חשון התשפ"א
(קרדיט צילום: יעקב כהן)(קרדיט צילום: יעקב כהן)
אא

סיעת ש"ס קיימה היום (שלישי) ישיבה מיוחדת לזכרו של פוסק הדור, מרן הרב עובדיה יוסף זיע"א, במלאות שבע שנים להסתלקותו לגנזי מרומים.

הישיבה התקיימה בהשתתפות יו"ר התנועה, שר הפנים אריה דרעי, המנכ"ל וחברי הסיעה, ברחבת משרדי הנהלת תנועת ש"ס החדשים, ובהתאם לתקנות משרד הבריאות.

השר דרעי פתח את הישיבה לזכרו של מרן, וסיפר על הגעגועים הגדולים אליו: "45 שנים הייתי עם הרב, מגיל 15 ועד יומו האחרון. אם אתחיל לספר את הזיכרונות שלי עם מרן, נשב כאן ימים ולילות. אנחנו חייבים להנחיל את זכרו לדורות הבאים. מרן הרב עובדיה חסר לי באופן אישי, וחסר לנו כל יום וכל שעה".

"זכינו ולפני הסתלקותו מרן השאיר לנו כמו צוואה כתובה, את הנהגתו של מורנו ראש הישיבה מרן חכם שלום הכהן שליט"א, שעליו אמר מרן זצוק"ל פה קדוש, הקב"ה יאריך ימים על ממלכתו".

דרעי הוסיף, כי "השנה אנו נאלצים לציין בפורום מצומצם את יום השנה להסתלקותו. מדי שנה אנו מציינים בכנסים גדולים, ואילו השנה בשל נגיף הקורונה אנו מקיימים אזכרה בפורום מצומצם. מחר נקיים טקס אזכרה בכנסת, נעלה את זכרו ונדליק נר לעילוי נשמתו".

בהמשך הישיבה, השרים, חברי הכנסת, מנכ"ל "אל המעיין" ומנכ"ל ש"ס סיפרו והעלו חוויות אישיות וזיכרונות עם מרן הרב עובדיה יוסף זיע"א.

בתום הישיבה המיוחדת חנך דרעי את משרדי ש"ס החדשים בהר חוצבים בירושלים, בטקס קביעת מזוזה עם הדלקת נר לזכרו הטהור של מרן הרב עובדיה יוסף בן גורג'יה.

תגיות:הרב עובדיה יוסף זצוק"לש"סאריה דרעי

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה