חדשות בעולם

מטורף: סטודנטים הזמינו חולי קורונה למסיבות, כדי לראות מי הראשון שיידבק

הותר לפרסום כי חקירה נפתחה כנגד קבוצת סטודנטים אמריקניים שלומדים בעיר טוסקאלוזה באלבמה, ארה"ב, בחשד שארגנו מסיבות אליהן הוזמנו חולי קורונה, כחלק ממשחק הימורים שבדק 'מי יידבק ראשון בנגיף'

אא

הותר לפרסום כי חקירה נפתחה כנגד קבוצת סטודנטים אמריקניים שלומדים בעיר טוסקאלוזה באלבמה, ארה"ב, בחשד שארגנו מסיבות אליהן הוזמנו חולי קורונה - כחלק ממשחק שאמור היה לבדוק מי יידבק ראשון בנגיף. 

החדשה המרעישה התגלתה בעקבות דיווח שהועבר לראשת העיר סוניה מקניסטרי, שאמרה כי מארגני המסיבות הזמינו בכוונה אורחים שיש להם קורונה, תוך שהם מסבירים להם כי הם חייבים לשמור על ההנחיות - שמירת מרחק וחבישת מסכה. "זה לא הגיוני שנעבור על זה לסדר היום. מדובר במקרה חמור ביותר. הסטודנטים שלשלו הרבה כסף לכיס שלהם מהמסיבות האלה. ומה אם מישהו באמת נדבק באותן מסיבות?", שואלת ראשת העיר. 

ראש מכבי האש של העיר, רנדי סמית' שהעיד כנגד הסטודנטים, אמר כי אכן הוזעק מספר פעמים למסיבות שאורגנו, בטענות על התנהגות רשלנית. "העיר עובדת בימים אלה עם סוכנויות וארגונים מקומיים בכדי להבטיח שאנו עושים את כל מה שנדרש כדי להילחם במגפה הזו", אמר דובר העירייה ריצ'רד רוש. 

בד בבד נבדקת הטענה שתלמידים שנגועים בקורונה מתעלמים מהסכנה, ונעתרים להזמנה למסיבות - למרות שברור להם שזה מסכן את הציבור ובניגוד גמור להנחיות שיש להישאר בסגר עצמי במשך שבועיים. "זהו מעשה עוולה חמור ואנחנו נעניש את הנושאים בדבר בחומרה הגדולה ביותר, בלי רחמים", אומרת ראשת העיר. 

תגיות:מסיבותנגיףסטודנטיםסכנה

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה