חדשות בארץ

ח"כ עופר שלח פוצץ ריאיון בערוץ הכנסת – הקטע המביך נגנז

בכיר יש עתיד לא אהב שאלה שנשאל בנוגע לחקירות פנימיות שניהלו חוקרים פרטיים בכחול לבן ופוצץ את הריאיון, תוך שהוא תוקף בבוטות את המראיין. הריאיון שודר לבסוף ללא הקטע המביך

שלח (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90)שלח (צילום: מרים אלסטר, פלאש 90)
אא

חבר הכנסת עופר שלח (יש עתיד) פוצץ ריאיון שנערך עמו בערוץ הכנסת, והקטע המביך מבחינתו, בו תקף בבוטות את אחד המראיינים, נגנז. רן בוקר חשף היום (ראשון) ב-ynet את הקטע הגנוז.

שלח, שהגיע לפני כשלושה שבועות לתוכנית "שחור לבן" של אבי בלום ומשה גלסנר, נשאל על ידי גלסנר בנוגע לדיווחים על חקירות פנימיות שערכו חוקרים פרטיים במפלגת כחול לבן במהלך אחת ממערכות הבחירות האחרונות. שלח, שלא אהב את השאלה, התפרץ בחמת זעם על גלסנר: "אני מציע לך מכיוון שאנחנו בהקלטה, לעצור עכשיו את ההקלטה ולמחוק את הדבר הזה, מפני שהדבר הזה ייגמר בתביעה נגדך בבית המשפט. יש גבול. אני לא עונה יותר לאף שאלה. הריאיון הזה מבחינתי נגמר".

בהמשך הטיח שלח בגלסנר כי הוא "חתיכת אפס", ואמר כי יפנה לאחראים עליו בתלונה נגדו: "יש לך חוצפה של כלומניק, שחוזר על משהו שהוא שקר מוחלט". לטענתו, שאלתו של גלסנר התבססה על תדרוכים שקריים שקיבל: "לא יכול להיות שתחזור על פה על משהו שאתה יודע שהוא שקר. אני לא צריך להכחיש את זה". גלסנר השיב: "אני לא יודע שהוא אמת, אני לא יודע שהוא שקר". בסופו של דבר, הריאיון עם שלח צולם מחדש, וכאמור הקטע המדובר לא שודר.

בדיווח של בוקר נטען, בנוסף, כי בערוץ הכנסת מתנהלת בחודשים האחרונים חקירה, שנועדה לבדוק חשד להדלפות פנימיות, ביניהן הדלפת הקטע מהריאיון עם שלח. במסגרת החקירה, נשלחו עובדים בערוץ לבדיקת פוליגרף, וחלקם צפוי לפיטורים.

טופז לוק, יועץ הניו-מדיה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיב בציניות על פרסום סרטון ההתפרצות של שלח: "לראות את הטירוף הגנוז של עופר שלח, הבובה של יאיר לפיד, ולחשוב איך בכזו קלות גונזים ראיון עם שאלות קשות לאנשים מהשמאל ופשוט מצלמים מחדש. מה אתם חושבים היה קורה אם היה מדובר בחבר כנסת מהליכוד? אתם כבר יודעים את התשובה".

תגיות:עופר שלחכחול לבןערוץ כנסת

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה