סיפורים אישיים

"גם אם ישלמו לי 200 אלף דולר בחודש - לא אחלל שבת"

"גם אם אקבל למשל הצעה מגוואנז'ו הסינית של 200 אלף דולר בחודש כולל דירה ורכב צמוד - אני לא אחלל שבת. תמיד הייתה לי זיקה לדת וגם הלכתי לשיעורי תורה"

| י' סיון התשע"ט |
דוד מומברם (צילום: מתוך פייסבוק)
אא

יש שחקני כדורגל שלא שוכחים את בורא עולם, לא משנה באיזה שיא בחייהם הם נמצאים.

כזה הוא דוד מומברם (26) מעפולה - ששיחק כבלם של 'הפועל עפולה' עד גיל 21, ואז החליט ללמוד לתואר ראשון בחינוך גופני בוינגייט. 

למרות שסיים את חוק לימודיו בהצטיינות וכיום הוא מכהן בעצמו כמאמן - מומברם לא מתכוון לרגע לשכוח מאין הגיע, ולאן פניו מועדות. במשך שנה שלימה הלך ברגל למגרש בשבת במשחקי בית שבהם הוא אימן את הקבוצות, אולם על משחקי החוץ שהתקיימו בשבת - ויתר תמיד.

"גם אם אקבל למשל הצעה מגוואנז'ו הסינית של 200 אלף דולר בחודש כולל דירה ורכב צמוד - אני לא אחלל שבת. תמיד הייתה לי זיקה לדת וגם הלכתי לשיעורי תורה", הוא אומר בראיון ל'עמקניוז'. "אבל בשנים האחרונות האמונה הלכה והתחזקה עוד יותר, וטוב לי איפה שאני", סיכם. 

מומברם התחתן לפני כשנה וחצי, ולפני כארבעה חודשים נולד להם ילד - עובדות שהוא ממש לא רואה כמובנות מאליהן. "במקביל נפתחו בפניי דלתות גם במחלקת הנוער של הפועל עפולה, וגם קיבלתי משרה בתור מורה לחינוך גופני בבית הספר 'יהודה'. אני מודה לבורא עולם על הכל". 


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.4 (66 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים