חדשות בעולם

נס בטקסס: אישה ילדה שישייה בריאה תוך פחות מ-10 דקות

טקסס: סוף שבוע מסעיר במיוחד עבר על בית חולים מקומי, לאחר שאישה בשם תלמה צ'יאקה ילדה שישיית ילדים תוך פחות מעשר דקות - סיכוי של 4.7 למיליארד מקרים

| י"ב אדר ב' התשע"ט |
אא

טקסס: סוף שבוע מסעיר במיוחד עבר על בית חולים מקומי, לאחר שאישה בשם תלמה צ'יאקה ילדה שישיית ילדים תוך פחות מעשר דקות - סיכוי של 4.7 למיליארד מקרים. 

הלידה הנדירה התרחשה בבית החולים לנשים בשעות הבוקר המוקדמות, וכל ששת הילדים - שני זוגות תאומים וזוג תאומות - נולדו במהלך תשע דקות בלבד, בין השעות 4:50 ל-4:59 לפנות בוקר. 

"זה נס שלידה כזו מסתיימת בקלות וללא שום סיבוכים - לא אצל התינוקות ולא אצל האם", מסביר כעת הצוות הרפואי, שאומר כי שלום לאם ולילדיה. 

למרות שלידת שישייה נחשבת למקרה נדיר ביותר - יותר ויותר אנחנו שומעים על המקרים הללו, שהראשון בהם התרחש בשנת 1968 באנגליה. בין המקרים ניתן למצוא גם את סיפורה של ג'ני מאשה בת ה-32 מארה"ב, שהגיעה לבית החולים כשהיא מודעת לתינוק אחד שאמור לצאת מרחמה - אך כחודש לפני הלידה התברר כי היא עומדת להפוך לאם לשישייה. 

הדבר התאפשר למעשה בזכות העובדה שג'ני סירבה לעבור דילול עוברים. "הלידה יצאה לפועל באופן הטוב ביותר", אמר בזמנו הרופא המיילד ד"ר ג'ון אליוט, שהיה אחד מתוך שלושה רופאים שניצחו על המעמד יוצא הדופן. "במבט לאחור, אני שמח שלא עשינו דילול עוברים, ולא הייתי משנה שום דבר".

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 3.6 (100 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

הגדה לפסח עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה לפסח "ברוך יאמרו" - הרב ברוך רוזנבלום

הגדה עומדת

ערכת יודאיקה "בני מלכים" לפסח

הגדה של פסח - חבורת תריג

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 1 - חיים ולדר

לכל המוצרים