חדשות יהדות

"שמירת שבת ראשונה בחיים": הזמר סטטיק מתחזק?

בפוסט שהעלה הזמר סטטיק לפני כניסת השבת נראה תיעוד שלו עם הרב דוב קוק כשהוא קורא עמו "שמע ישראל". וגם: איך הגיב הרב על שם הבמה שלו?

| ט' אדר ב' התשע"ט |
סטטיק עם הרב קוק (מתוך עמוד הפייסבוק של סטטיק)
אא

אז האם סטטיק הוא הבא בתור ברשימה המפוארת? בפוסט מרגש שהעלה זמר הפופ לירז רוסו, הידוע בשם "סטטיק", ברשתות החברתיות טרם כניסת השבת הוא תיעד עצמו קורא עם הרב דוב קוק את תפילת "שמע ישראל".

מיד לאחר המפגש הנדיר הוא מיהר לעלות פוסט ובו נכתב: "לפני שמירת שבת ראשונה בחיים. זכיתי ברגע קסום באמת בביתו של הרב. לא שאני מבין גדול, אבל בעיני זה עונג שבת".

מתיעוד הוידאו שפורסם ב'כיכר השבת' נשמע הרב דוב קוק אומר למצלמה: "נמצא איתנו הזמר הידוע בכל העולם, סטטיק, השם סטטיק זה סטיגמה ולא צריך להוסיף כלום". הרב הוסיף: "הוא נמצא כאן עכשיו אצלי בבית ואנחנו כאן עוסקים בענייני קריאת שמע, לזכות אנשים בקריאת שמע ולהפיץ את המצוה של לקרות שמע ישראל בכל לילה. הזמר הזה סטטיק שהוא שם דבר בכל העולם, עכשיו הוא יקרא שמע ישראל בעצמו לתת לכם הדגמה קטנה, ויהי רצון שכולנו יחד נזכה בזה ועל יד זה יגיע משיח בקרוב למשיח".

סטטיק השיב כי "אין דבר חשוב מזה", כשלאחר מכן הוא החל בקריאת "שמע ישראל". לאחר תום הקריאה אמר הרב כי על ידי שזכה בקריאת שמע הוא "נהיה בעל הבית על השמע ישראל".

את הפוסט, שזכה לעשרות אלפי לייקים, עיטרו שלל תגובות נלהבות כשבראשם מופיעות התגובות "אתה גאווה לעם ישראל", "יהודי קדוש", "כל הכבוד", "אשריך".

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 3.2 (1038 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

הגדה לפסח עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה לפסח "ברוך יאמרו" - הרב ברוך רוזנבלום

הגדה עומדת

ערכת יודאיקה "בני מלכים" לפסח

הגדה של פסח - חבורת תריג

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 1 - חיים ולדר

לכל המוצרים