בחירות 2019

נתניהו: יש גבול למשטרת המחשבות של השמאל

ראש הממשלה הגן על שדר גלי צה"ל, יעקב ברדוגו, שמפלגת כחול לבן הודיעה כי תחרים אותו בשל הביקורת שמתח עליה: "בגלי צה"ל יש שדרן אחד שלא מוכן ליישר קו עם השמאל והברנז'ה". נתניהו הוסיף כי "אם לא יהיה ביטוי גם לימין – אין לגלי צה״ל זכות קיום"

| ל' אדר א' התשע"ט |
נתניהו (צילום: תומר נויברג, פלאש 90)
אא

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב בצהריים (חמישי) על החרם שהכריזו ראשי מפלגת כחול לבן על שדרן ופרשן גלי צה"ל, יעקב ברדוגו.

"בגלי צה״ל יש שדרן אחד שלא מוכן ליישר קו עם השמאל והברנז'ה", כתב נתניהו בחשבון הטוויטר שלו. "הוא מפריע לשידורי התעמולה היומיים של רינו צרור, רזי ברקאי ואחרים בעד מפלגת השמאל של לפיד-גנץ, אז הם מפעילים לחץ אדיר כדי לסלק אותו מהתחנה. זה לא יקרה".

נתניהו הוסיף ושיגר איום לעבר התחנה הצבאית: "יש גבול למשטרת המחשבות ולסתימת הפיות של השמאל. אנחנו לא בצפון קוריאה. אם לא יהיה ביטוי גם לימין – אין לגלי צה״ל זכות קיום".

דבריו של נתניהו באו על רקע ההודעה שהוציאה שלשום כחול לבן, לפיה בכיריה לא יעלו לשידור בתוכניתו של ברדוגו, זאת בשל הביקורת הקשה שהוא נוהג למתוח עליהם: "מדי ערב אנו מושמצים על ידי פרשן גלי צה"ל יעקב ברדוגו. זוהי תגובתנו לעוד האשמת שווא שהעלה היום בשידור:  אין לכחול לבן עניין לענות לדברי ברדוגו או לעלות לשידור בתוכניתו כפי שאיננו עולים לשידור בתוכניות בצפון קוריאה. ברדוגו, נציג מטה נתניהו בגלי צה"ל, מנצל את זמן האוויר הציבורי בכדי לשרת את אדונו".

ברדוגו לא נותר חייב. אמש, בשידור חי בגלי צה"ל, הוא דחה על הסף את הביקורת עליו. הוא אמר כי מתח בעבר ביקורת גם על ראש הממשלה ושריה והדגיש כי הוא משרת אך ורק את הציבור. לדבריו, "בצפון קוריאה המנהיג העליון קובע מי מראיין אותו, כל הופעה שלו מתוסרטת ולקהל אומרים מתי למחוא כף", אך בישראל מי שרץ לראשות הממשלה צריך לענות על שאלות ולעמוד למבחן הציבור. ברדוגו הזמין את יו"ר כחול לבן, בני גנץ, להתראיין לתוכניתו, והבהיר כי ישאל אותו את כל השאלות הקשות: "אשתדל לייצג את הציבור כולו, ולכן אשתדל גם לא להישבר אל מול כל הלחץ שלכם – אשאל ואחקור ללא מורא".


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 2.9 (11 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

יומן "שנה וברכותיה" לשנת תש"פ - הרבנית ימימה מזרחי

65לרכישה

מוצרים נוספים

ערכת חזרה ללימודים לבנות - חיים ולדר וילדות מספרות על עצמן

ערכת חזרה ללימודים לבנים - חיים ולדר וילדים מספרים על עצמם

ערכת חזרה ללימודים - מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 3 - חיים ולדר

60 גיבורים - הרב יוסף ברוק

סדר הדורות הקצר - הרב שלמה בניזרי

לכל המוצרים