מעניין

קניון כזה עוד לא ראיתם: בניין דירות ישן הפך למרכז בילוי, וזו לא ההפתעה היחידה שבו

לא תאמינו למה הפך בניין מגורים ישן משנת 1828: הבעלים: ""קניונים ומרכזי קניות יש הרבה. אני ביקשתי לעשות משהו קצת אחר"

| ל' אדר א' התשע"ט |
אא

בילוי מסוג אחר נוסד לפני שנים אחדות ברוד איילנד ארה"ב: בניין משנת 1828 הוסב לקניון יוקרתי ומבוקש, אך זו לא ההפתעה היחידה שהוא אוצר בתוכו. 

קומת הקרקע של הקניון היא שדרת חנויות שכוללת ביגוד, הנעלה, מזכרות, מזללות ורשת מזון גדולה ועוד, אך שתי הקומות שמעליו מכילות 48 דירות מגורים קטנות ומופלאות, שבהן ניתן לגור על בסיס יומי, שבועי וחודשי. 

את הרעיון המהפכני הגה הבעלים של הבניין, ששמו אוון גרנוף. "קניונים ומרכזי קניות יש הרבה. אני ביקשתי לעשות משהו קצת אחר, שמצד אחד יאפשר בילוי ומצד שני יספק פתרונות מגורים זולים יחסית לאנשים שמוכנים לגור בדירות קטנות מאוד", הוא אומר. 

מה זה דירות קטנות מאוד? טוב ששאלתם: כל הדירות בבניין של גרנוף מכילה חדרון שינה פצפון, סלון קטן ומטבח שמספיק בדיוק לאדם אחד. כמו כן, הדירות מרוהטות קומפלט עם כל מה שצריך כדי להתחיל לחיות בהן, והחללים בדירה מנוצלים באופן מקסימלי כדי לאפשר נוחות ויעילות.

"אני יודע שמצוקת הדירות במרכז העיר הולכת וגוברת מיום ליום, שלא לדבר על מחירן היקר - למעלה מאלף דולר לשכירות. כאן אנחנו מאפשרים לשוכר הממוצע לקבל דירה במרכז העיר במחיר אפסי של 750 דולר", הוא מסכם. 

אחת הדירות מבפנים


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 3.4 (139 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים