חדשות בארץ

החייל שחילץ תינוקת מהאוטובוס: "היא הייתה היסטרית, ובכתה כשהחזקתי אותה"

החייל ומתנדב מד"א קובי גולדשטיין התראיין היום (ב') בתוכניתו של אמנון לוי, לאחר שתמונה שלו מזירת האוטובוס שהתהפך, עם תינוקת בידיו - הפכה עד מהרה לויראלית

| ז' אדר א' התשע"ט |
קובי גולדשטיין (צילום מסך)
אא

החייל ומתנדב מד"א קובי גולדשטיין התראיין היום (ב') בתוכניתו של אמנון לוי, לאחר שתמונה שלו מזירת האוטובוס שהתהפך, עם תינוקת בידיו - הפכה עד מהרה לויראלית. 

גולדשטיין שחזר את רגעי החילוץ מהאוטובוס על כביש 443, וסיפר כך: "ראיתי אישה עם דם ופציעה קלה בפניה מחזיקה תינוקת. לקחתי את התינוקת ביחד עם שלוש ילדות קטנות לאמבולנס, והתחלתי לטפל בה ולהרגיע את האמה והילדות".

בתמונה שהפכה לויראלית נראה גולדשטיין עם התינוקת הבוכה בידיו, כשהוא מנסה להרגיע אותה. "התינוקת הייתה היסטרית ובכתה כשהחזקתי אותה, אבל הפציעה שלה הייתה קלה והכל בסדר איתה. היא יצאה מזה בסדר גמור. מסרתי אותה למתנדבת שישבה באמבולנס, ומשם פינו אותה לבית החולים"", המשיך גולדשטיין ושחזר. 

לדבריו, הגיע לזירת התאונה זמן קצר לאחר שהתרחשה, ומיד הבין שמדובר בזירה קשה מאוד. "התחלנו להוציא פצועים, והפצועים היותר קלים יצאו בכוחות עצמם. את הפצועים היותר קשים חילצנו וסידרנו אותם בשולי הכביש, והענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים".


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 3 (155 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים