חדשות בעולם

אבל במיאמי: בחור ישיבה נפל אל מותו מהקומה העשירית ביום הולדתו

ברוך דיין האמת: הקהילה היהודית במיאמי אבלה. בחור הישיבה שמואל פרקש בן ה- 17 נפל ממרפסת שכנו, לאחר שטיפס עליה על מנת להיכנס לביתו. הוא נפטר ביום הולדתו

| ג' שבט התשע"ט |
מיאמי, תמונת נוף (צילום: שאטרסטוק)
אא

הקהילה היהודית במיאמי איבדה הלילה (שלישי) את אחד מטובי בניה במוות טראגי ומיותר.

בחור ישיבה בשם שמואל פרקש הגיע לביתו בשעה מאוחרת ולא הצליח להיכנס דרך הדלת הראשית שהייתה נעולה. בלית ברירה הוא טיפס על מרפסת שכנו, בקומה שמעל למרפסת בבית הוריו, וברגע של היסח הדעת מעד ונפל. כוחות החירום שהגיעו למקום לא הצליחו להצילו, והם נאלצו לקבוע את מותו. באותו היום חגג שמואל פרקש את יום הולדתו ה- 17.

על פי הדיווחים באתרים בחו"ל, אישרה המשטרה המקומית כי האסון אירע בעת ששמואל ביקש לבקר בבית הוריו שבקומה התשיעית במגדל מגורים גבוה, ומצא את דלת הכניסה הראשית נעולה. הוא עלה לשכנו המתגורר בקומה העשירית בבניין, וביקש את אישורו להיכנס למרפסת שלו, משם הוא התכוון להשתלשל כלפי מטה עד למרפסת הוריו. לאחר שהשכן אישר את כניסתו של שמואל, הוא דילג במהירות אל מעבר למעקה, ואז אירע האסון. מסיבה שאינה ברורה, איבד פרקש את אחיזתו ואת שיווי משקלו, וצנח בבת אחת כלפי מטה – מרחק של עשר קומות. השכן המבוהל מיהר להזמין את כוחות ההצלה והביטחון, אך הם לא הצליחו להציל את חייו של בן הישיבה, וקבעו את מותו במקום.

כאמור, באותו היום חגג שמואל פרקש את יום הולדתו.

משטרת פלורידה פתחה בחקירת האירוע.

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 5 (91 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

הגדה לפסח עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה לפסח "ברוך יאמרו" - הרב ברוך רוזנבלום

הגדה עומדת

ערכת יודאיקה "בני מלכים" לפסח

הגדה של פסח - חבורת תריג

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 1 - חיים ולדר

לכל המוצרים