חדשות בעולם

הפעם זו לא בדיחה: מי ירוץ בבחירות לנשיאות אוקראינה? גם אתם תהיו בהלם!

"יהודי משני הצדדים, ואפילו מניח תפילין": קבלו את המתמודד היהודי לנשיאות אוקראינה, הקומיקאי ולדימיר זלינסקי, שהעמיד את כל אוקראינה על הרגליים - בעקבות ההכרזה שלו 

| ב' שבט התשע"ט |
הקומיקאי היהודי שיתמודד על הנשיאות (צילום מתוך עמוד הפייסבוק של האמן)
אא

אוקראינה בהלם לאחר שמתמודד יהודי בשם ולדימיר זלינסקי הודיע כי יתמודד לנשיאות המדינה, בבחירות שיתקיימו במרץ הקרוב. 

לפי שעה - כך אומרים הסקרים, סיכוייו להיבחר גבוהים ביותר.  

זלינסקי הצליח להדהים את תושבי המדינה בהכרזה זו, היות ובכובעו השני הוא מוכר יותר כקומיקאי מפורסם שמנחה תוכנית סאטירה פופולרית שאחוזי הצפייה שלה גבוהים במיוחד. לדבריו, הוא מתכוון להתמודד לנשיאות כדי לזכות להיות מי שיביא את הבעיות הפוליטיות והמשבר הכלכלי במדינתו - אל קיצם. 

תחילה חשבו הצופים כי מדובר בעוד אחת הבדיחות שלו, אך עד מהרה התברר כי הקומיקאי כלל אינו מתבדח הפעם - אם כי הצורה בה הציג את הדברים הייתה הומוריסטית משהו. "לנו האוקראינים יש שלוש אופציות בחיים", אמר בהודעה הרשמית ששודרה בטלוויזיה. "האחת היא לחיות כמו שחייבים וללכת עם הזרם, שזה נורמאלי. האופציה השנייה היא לעזוב למדינה אחרת כדי להרוויח בה כסף ולשלוח לקרובים שנשארו כאן, וגם זה נורמאלי. אבל אני מעדיף את האופציה השלישית, שהיא לנסות לשנות את החיים שלנו כאן".

על פי נתונים סטטיסטיים, רוב ציבור הנשאלים הביע אמון בזלינסקי - דבר שהתבטא יפה בדירוג, אליו הגיע הקומיקאי במקום השני אחרי המועמדת יוליה טימושנקו.

על פי דיווח של כתב 'ווינט' איתמר אייכנר, זלינסקי "יהודי משני הצדדים, ואפילו מניח תפילין". בדף הפייסבוק של תכנית הסאטירה שלו פורסמה תמונה של זלינסקי עם חברים נוספים מהקהילה היהודית, שם הוא נראה בביקור בבית כנסת מקומי כשהוא עם כיפה לראשו".

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (93 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

הגדה לפסח עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה לפסח "ברוך יאמרו" - הרב ברוך רוזנבלום

הגדה עומדת

ערכת יודאיקה "בני מלכים" לפסח

הגדה של פסח - חבורת תריג

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 1 - חיים ולדר

לכל המוצרים