חדשות בארץ

רהב-מאיר תצטרף לבית היהודי? "זה מאוד מחמיא, אבל זה לא הכיוון שלי"

אשת התקשורת סיון רהב מאיר סירבה להצעות להצטרף לבית היהודי ולאיחוד הלאומי. "תודה, זה מאוד מחמיא", השיבה, "אך זה לא הכיוון שלי"

| כ"ה טבת התשע"ט |
סיון רהב מאיר (צילום: פלאש 90)
אא

בכירים בבית היהודי פנו לאשת התקשורת סיון רהב-מאיר והציעו לה להצטרף לשורות המפלגה, אך היא סירבה – כך דווח לראשונה ב'מעריב'.

על פי הדיווח, בכירים במפלגת הבית היהודי וכן בכירים במפלגות האיחוד הלאומי פנו לרהב מאיר בהצעה זהה. תגובתה של סיון היתה: "אכן קיבלתי כמה שיחות מאז מוצאי שבת, תודה, זה מאוד מחמיא, אבל זה לא הכיוון שלי".

רהב-מאיר היא אשת תקשורת הזוכה לפופולריות רבה חוצת מגזרים, דבר שיכול לסייע להביא קהלים שלא ימהרו להצביע לבית היהודי.

מלבד עבודתה ככתבת וכמגישה בחברת החדשות, מגישה רהב מאיר מדי יום שישי תוכנית זוגית בגל"צ יחד עם בעלה, ידידיה מאיר. היא מעבירה שיעורי תורה הזוכים לפופולריות עצומה ברחבי הארץ וברשת האינטרנט, וחולשת על מגוון עצום של תכנים תורניים המופצים באמצעות הרשתות החברתיות השונות.

כזכור, גם לפני הבחירות הקודמות, פנו אליה בבית היהודי בהצעה להצטרף למפלגה ולקבל שריון ברשימה, אך היא השיבה בשלילה. בעלה, ידידיה מאיר, קיבל אף הוא הצעה להצטרף למפלגת 'יחד', אך הוא סירב.

בתוך כך, הבוקר הודיעו השרים נפתלי בנט ואיילת שקד על הצטרפותה של הסופרת והעיתונאית קרולין גליק לרשימת מפלגת "הימין החדש". גליק, כלת פרס מוסקוביץ', אשת הסברה ישראלית בעברית ובאנגלית.


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4 (70 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים