חדשות בארץ

תחזית מזג האוויר היום ובימים הקרובים, בערים מרכזיות ברחבי ישראל

תחזית מזג האוויר היום ובימים הקרובים בערים מרכזיות ברחבי ישראל

| כ"ה טבת התשע"ז |
אא

לחצו על שם העיר למעלה, על מנת לבחור בעיר הספציפית לתחזית מזג האוויר

רוצים לדעת מה תחזית מזג האוויר? הגעתם למקום הנכון

אתר הידברות ממשיך לעשות הכל עבורכם, ולהעניק לכם ערך מוסף בכל התחומים החשובים. מלבד שיעורי תורה, הרצאות מחזקות ומגוון תכני יהדות, אנו גאים להציג בפניכם את השדרוג הנוכחי – תחזית מזג האוויר, בערים מרכזיות ברחבי ישראל.

רוצים לדעת מה מזג האוויר היום והימים הקרובים, ומה יהיו הטמפרטורות? היכנסו למדור, לחצו על שם העיר למעלה, בחרו את העיר הספציפית עבורכם. לאחר מכן תקבלו באופן בהיר את מזג האוויר הצפוי להיום ולימים הקרובים, בליווי איורים ממחישים.

בהתייחס למזג האוויר ולעונות השנה בכלל, חשוב להבין כי גישת אומות העולם היא שהזריחה והשקיעה הינן תופעות טבעיות קבועות ואין להן קשר להתעלות רוחנית. לדבריהם, גם המחלות הינן התרחשויות שניתן להעריכן, ויש כללים טבעיים כיצד לא להיפגע מהן, ועל האדם להישמר מפניהם.

המילה "טבע" היא מלשון טביעה, כיוון שכאשר אדם מתייחס לטבע כאל כוח בפני עצמו – הוא עלול להתרחק מעצם מקור החיים, עד כדי טביעה מוחלטת בעולם הגשם.

אמנם העולם בנוי על פי חוקי טבע קבועים, ועל כן העולם נקרא "עולם", מלשון "העלם". כיוון שבורא עולם הוא קל מסתתר, מסתתר מאחורי הטבע והחוקיות המופלאה שיצר בעצמו, על מנת להעלים את עצמו מעינינו, לגרום לנו להתבונן ולהגיע למסקנה מי ברא כל אלה.

כאשר אנו מתבוננים בחילופי העתים ובשינויי מזג האוויר, שאינם ניתנים להשפעה כלל על ידי בשר ודם – עלינו להגביר בליבנו את רגשות אהבת הבורא, ולזעוק את זעקתה של נשמתנו, היוצאת מכליה מפליאה: "שאו מרום עיניכם וראו מי ברא אלה, המוציא במספר צבאם, לכולם שמות יקרא". 

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4 (85 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

48 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

זוגיות עם רגש - הרב מיכאל לסרי

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

מעבר לסגולה - הרב אליהו עמר

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

שבויות

לכל המוצרים