חדשות בארץ

תחזית מזג האוויר היום ובימים הקרובים, בערים מרכזיות ברחבי ישראל

תחזית מזג האוויר היום ובימים הקרובים בערים מרכזיות ברחבי ישראל

  • כ"ח אדר ב' התשע"ט
מזג האווירמזג האוויר
אא

לחצו על שם העיר למעלה, על מנת לבחור בעיר הספציפית לתחזית מזג האוויר

רוצים לדעת מה תחזית מזג האוויר? הגעתם למקום הנכון

אתר הידברות ממשיך לעשות הכל עבורכם, ולהעניק לכם ערך מוסף בכל התחומים החשובים. מלבד שיעורי תורה, הרצאות מחזקות ומגוון תכני יהדות, אנו גאים להציג בפניכם את השדרוג הנוכחי – תחזית מזג האוויר, בערים מרכזיות ברחבי ישראל.

רוצים לדעת מה מזג האוויר היום בצפון? מזג האוויר היום בדרום? מה מזג האוויר היום בערב, ומה מזג האוויר היום בלילה?

אתר הידברות מציג לפניכם את מזג האוויר היום בכל רחבי הארץ: היכנסו למדור, לחצו על שם העיר למעלה, בחרו את העיר הספציפית עבורכם. לאחר מכן תקבלו באופן בהיר את מזג האוויר הצפוי להיום ולימים הקרובים, בליווי איורים ממחישים.

למזג האוויר היום רחובות הקישו את המילה "רחובות" בשם העיר שבראש העמוד, למזג האוויר היום בחרמון הקישו את המילה "חרמון" בשם העיר שבראש העמוד, למזג האוויר היום ברמלה הקישו את המילה "רמלה" בשם העיר שבראש העמוד, למזג האוויר היום תל אביב הקישו את המילה "תל אביב" בשם העיר שבראש העמוד, למזג האוויר היום בכפר סבא הקישו את המילה "כפר סבא" בשם העיר שבראש העמוד.

בהתייחס למזג האוויר ולעונות השנה בכלל, חשוב להבין כי גישת אומות העולם היא שהזריחה והשקיעה הינן תופעות טבעיות קבועות ואין להן קשר להתעלות רוחנית. לדבריהם, גם המחלות הינן התרחשויות שניתן להעריכן, ויש כללים טבעיים כיצד לא להיפגע מהן, ועל האדם להישמר מפניהם.

המילה "טבע" היא מלשון טביעה, כיוון שכאשר אדם מתייחס לטבע כאל כוח בפני עצמו – הוא עלול להתרחק מעצם מקור החיים, עד כדי טביעה מוחלטת בעולם הגשם.

אמנם העולם בנוי על פי חוקי טבע קבועים, ועל כן העולם נקרא "עולם", מלשון "העלם". כיוון שבורא עולם הוא קל מסתתר, מסתתר מאחורי הטבע והחוקיות המופלאה שיצר בעצמו, על מנת להעלים את עצמו מעינינו, לגרום לנו להתבונן ולהגיע למסקנה מי ברא כל אלה.

כאשר אנו מתבוננים בחילופי העתים ובשינויי מזג האוויר, שאינם ניתנים להשפעה כלל על ידי בשר ודם – עלינו להגביר בליבנו את רגשות אהבת הבורא, ולזעוק את זעקתה של נשמתנו, היוצאת מכליה מפליאה: "שאו מרום עיניכם וראו מי ברא אלה, המוציא במספר צבאם, לכולם שמות יקרא". 

תגיות:תחזיתמזג האוויר

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה