חדשות בעולם

בני וגד אלבז: "נס חנוכה בבית הקפה בסידני"

האב ובנו נמצאים בחו"ל לרגל סיבוב הופעות. השניים נכנסו לקנות קפה, ועזבו את המקום רגעים ספורים לפני שטרוריסט השתלט עליו ולקח בני ערובה. "כמה דקות לפני החטיפה יצאנו משם כל החברים", שיתף בני אלבז בפוסט תוך שהוא מציין: "נס, נס חנוכה בסידני"

| כ"ג כסלו התשע"ה |
אא

נס החנוכה של בני וגד אלבז: נכנסו לבית הקפה דקות ספורות לפני שהטרוריסט השתלט על המקום ולקח בני ערובה. עם היוודע הדבר העלה בני אלבז פוסט בפייסבוק ושיתף בתחושות. אלבז ציין: "נס נס חנוכה בסידני". השניים נמצאים בחו"ל לרגל סיבוב הופעות בעולם בכמה מדינות, כשאחת מהן היא אוסטרליה. כאמור, השניים נכנסו לקנות קפה ועזבו את המקום הם לא שיערו שדקות ספורות לאחר מכן תתרחש הדרמה המסעירה.  

כידוע, מאז שעות הלילה מחזיק פעיל ג'יהאד חמוש בעשרות בני ערובה בבית קפה "לינדט" בכיכר מרטין שבמרכז רובע העסקים בעיר בסידני שבאוסטרליה. האירוע החל בשעות הבוקר לפי שעון אוסטרליה, בשעה 9:45. עדי ראייה דיווחו על אדם חמוש שנכנס לבית הקפה. תחילה חשדו שמדובר בשוד, אך כרגע לא ברור האם יש חוטף אחד או יותר, בתוך בית הקפה.

 מעבר למדור חדשות – כל החדשות, המבזקים והידיעות.

חמישה מבני הערובה, אחד מהם עובד בית הקפה, הצליחו לברוח דרך דלת צדדית, וקיבלו חיפוי משטרתי. המשטרה הצליחה ליצור קשר עם החוטף. מאות שוטרים ובהם לוחמי יחידות מיוחדות מקיפים את המקום.

שדר רדיו אוסטרלי מפורסם, ריי האדלי, סיפר שאחד מבני הערובה הוכרח על ידי אחד החוטפים לעלות קשר לשידור ברדיו, אך השדר סירב. "לא הייתי מרשה שהמאזינים שלי ישמעו אותו", אמר האדלי. "אין לי כישורים במשא ומתן על חטופים. גם מפקד המשטרה המקומית הסכים איתי שאסור לי לתת לבן הערובה לדבר ברדיו".

בעקבות המקרה העלה בני אלבז סטטוס בפייסבוק בו הוא שיתף, כי דקות אחדות לפני השתלטות הטרוריסט, הוא וחבריו עזבו את המקום. 

 

בהמשך פירסם מנהלם האישי הודעה: 

 


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4 (74 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים