חדשות בארץ

אדידס מחלקת זוגות נעליים בחינם? אל תיפלו בפח

אם קיבלתם בימים האחרונים הודעה כי חברת אדידס מחלקת חינם 3,000 זוגות נעליים, אל תתפתו ללחוץ. דעו כי מדובר בתרמית שמטרתה לגנוב את הפרטים האישיים שלכם

| כ"ז שבט התשע"ח |
 (צילום: shutterstock)
אא

אם קיבלתם בימים האחרונים הודעה כי חברת אדידס מחלקת חינם 3,000 זוגות נעליים, אל תתפתו ללחוץ. דעו כי מדובר בתרמית שמטרתה לגנוב את הפרטים האישיים שלכם.

לפני מספר שבועות הופצה ברשת הודעה לפיה חברת איקאה מחלקת בחינם תלושים. כעת מופצת הודעה חדשה לפיה חברת אדידס מחלקת חינם 3000 זוגות נעליים, בצירוף קישור לאתר. למראית עין הקישור נראה אמין, אך זהירות - הוא יביא אתכם לאתר מזויף שמגמתו לקחת מכם את הפרטים אישיים, ולגרום לכם להמשיך ולהפיץ את ההודעה.

וכך ניסוח ההודעה: "אדידס מחלקת 3000 זוגות נעליים בחינם כדי לחגוג 93 שנים לחברה. קבלו את הנעליים שלכם בחינם בכתובת הבאה". בהמשך מופיעה כתובת דפדפן שנראית רגילה, כמו האתר הרשמי של אדידס, אך למעשה הוא יוביל אתכם לאתר אחר לחלוטין, בו תדרשו לענות על סקר קצר, ולשתף זאת עם עוד 20 חברים בוואטסאפ. בנוסף תתבקשו למלא את הפרטים האישיים שלכם על מנת לקבל זוג נעליים תוך 3 ימים.

בעמוד הרשמי של אדידס נמסר כי מדובר בתרמית, ואין לחברת אדידס כל קשר להודעה הזאת. בכל אופן, שימו לב, כאשר אתם מקבלים הודעות מסוג אלו, תנהגו בחשדנות, ולעולם אל תמסרו פרטים אישיים באינטרנט, אם לא ידוע בוודאות כי מדובר במקור אמין.

הנקראים ביותר
הידברות שופס

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

65 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

בחסדך בטחתי - הרב יגאל כהן

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תניא לאנשים כמוך וכמוני

ספר קהלת עם פירוש 'נזר חכמה' של הרב זמיר כהן

חובות הלבבות עם פירוש כאיל תערוג - הרב אייל עמרמי

אמון - דקלה יוספסברג

לכל המוצרים